yükleniyor...

Türkiye’de internet kullanıcılarının sayısı 54 milyonu aştı

Türkiye’de internet kullanımı yüzde 13 artarak 54.3 milyona dayandı. Dünya’da en çok sosyal medya kullan ülkeler arasında 13’üncü olduk.

We Are Social ve Hootsuite tarafından hazırlanan rapora göre Türkiye‘de bulunan 81 milyonluk nüfusun yüzde 67’si internet kullanıcısı. Türkiye’de geçen yıla göre internet kullanımına göre yüzde 13 artarak 54.3 milyona dayanmış durumda.

İki şirketin yaptığı diğer araştırmaya göre ise Türkiye’de sosyal medya kullanımı ise yüzde 6 artarak 51 milyona ulaştı.

Gelişen teknoloji ile birlikte daha kolay kullanım imkanı veren akıllı telefonlar ve tabletin kullanım oranı ise yüzde 5 artmış ve kullanımı ise 59 milyon kişiye ulaşmış.

Türkiye’de internet kullanıcılarının sayısı 54 milyonu aştı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Türkiye’de internet kullanıcılarının sayısı 54 milyonu aştı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Shameless Izle Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Zonguldak Nöbetçi Eczaneler sosyal medya faydaları zyxel modem kurulumu marla makaron filtre fiyatları adet geciktirici ilaç isimleri 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor demon slayer izle