yükleniyor...

Turkcell kullanıcılarına 40 dilde tercüme desteği

Turkcell işletmelerine tercüme hizmeti vermeye hazırlanıyor. ProTranslete ile anlaşan Turkcell, işletme sahiplerine %25 indirim imkanı sağlayacak.

Turkcell, Protranslate ile yürüttüğü proje ile Turkcell kullanıcılarına 40 dilde tercüme fırsatı veriyor. Günümüzde insanların tercüme için farklı yollara başvurma imkanı varken dünyanın önde gelen telekomünikasyon şirketi Turkcell ve yıllardır tercüme üzerine geliştirmeler de bulunan Protranslate iş birliği ile hizmete giriyor.

Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerininde bilinen çeviri markalarından birisi olan Protranslate, Turkcell‘li işletmelere %25 indirim imkanı sağlayacak. Türkiye piyasasında 2014 yılından beri var olan Protranslate, Turkcell‘in İştekazan etkinliği ile; Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, Arapça, Yunanca, Çince ve İngilizce gibi bilinen diller başta olmak üzere 40 farklı dilde çeviri imkanı sunuyor.

KAÇIRILMAYACAK BİR FIRSAT

Çeviri ihtiyacı duyan işletmeler için Turkcell üzerinden gelen indirim ile işletmeler çeviri hizmetlerine ihtiyaç duydukları durumlarda Turkcell’den bomba gibi gelen bir paket ile ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Bu pakete sahip olmak için Turkcell hattınızdan ISTEKAZAN yazıp 2200‘a mesaj göndermek. Mesaj sonrasında ise telefonunuza gelen şifre ile Protranslate web sitesine girip giriş kısmından kullanıcı adı olarak Turkcell numaranızı ve şifre olarak ise telefonunuza gelen şifreyi girerek istediğiniz paketi satın alabilirsiniz. Sepet kısmında tüm ürünlerin toplam fiyatından %25 indirim kazanabilirsiniz. Turkcell’in bu kampanyasına ise şuan için bir katılım kısıtlaması bulunmuyor. Katılım kısıtlaması olmayan bu kampanyaya Turkcell iş kulanan tüm Turkcell kullanıcıları katılabilir. Kampanya ile ilgili tüm detayları ise ProTranslete web sitesinden edinebilirsiniz.

 

Turkcell kullanıcılarına 40 dilde tercüme desteği konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Turkcell kullanıcılarına 40 dilde tercüme desteği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Horse At Yarışı Tahminleri Nöbetçi Eczaneler dijital platform ne demek yapılacaklar listesi uygulama Market Fiyatları 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor 2006 kaç yaşında