Türk Yapımı Sosyal Medya Uygulaması Android’de

  • 04 Temmuz 2015
  • 866 kez görüntülendi.
Türk Yapımı Sosyal Medya Uygulaması Android’de

Son zamanların yükselişte olan sosyal medya platformu olan Scorp , kendini geliştirmeye devam ediyor.Kısaca videolu sözlük olarak nitelendirebileceğimiz uygulamanın android tabanlı cihazlar için yapılan uygulaması duyuruldu.

Ülkemiz Koç Üniversitesi öğrencilerince geliştirilen sosyal medya uygulaması Scorp , kullanıcılarının ısrarla istediği ve sonnuda amaçlarına da ulaşmış odluğu android uygulamasını yayınladı.Önce iOS platformu için App Store‘a sunulan uygulama , bugün itibarı ile Google Play Store‘da yerini aldı.

Uygulama , kullanıcılara belirli kategoriler altında 15 saniyelik videolar yükleyebilme imkanı sağlıyor.Kısaca insanların videolar yardımı ile soru-cevap şkelinde tartışma için geliştirilen bir uygulama olarak nitelendirebileceğimiz Scorp , 7 Şubat tarihinde App Store’da yayınlanmıştı.

265 bin kullanıcı sayısı ile oldukça dikkat çeken uygulama , 1 milyon videoyu bünyesinde barındırıyor.Uygulamanın android platformuna gelmesiyle birlikte bu sayıda gözle görülür bir artış olacak.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ