yükleniyor...

Türk Telekom’un Bilgi Yarışması ELEQ

Türk Telekom telekominikasyon şirketi yarışma sektörüne de el attı. Mobil uygulama şeklinde sunduğu bilgi yarışması oyunu ELEQ geçtiğimiz ay kullanıcılarıyla buluştu.

Türk Telekom telekominikasyon şirketi yarışma sektörüne de el attı. Mobil uygulama şeklinde sunduğu bilgi yarışması oyunu ELEQ geçtiğimiz ay kullanıcılarıyla buluştu.

Turkcell tarafından uzun süredir kullanıma sunulan ve yüz binlerce kullanıcı olan Hadi bilgi yarışması oyunundan sonra bir seçenek de Türk Telekom tarafından yaratıldı. Bilgi yarışmalarına gösterilen önemin bir diğer sebebi de cüzzi miktarda para kazandırıyor olması. Türk Telekom tarafından geliştirilen bilgi yarışması uygulamasında da her yarışma sonrası büyük ödül veriliyor.

Yarışmanın kuralları ise çok basit. Uygulamayı indirdikten sonra kayıt işleminin gerçekleştirilmesi sonrasında yarışma vaktinde bildirim gelmesini aktifleştirerek haberdar olabilirsiniz. Yarışmada 10 tane bilgi sorusu soruluyor ve bu soruların tamamına doğru cevap veren kullanıcılar arasında büyük ödül eşit olarak paylaştırılıyor. Yarışma sonunda hiçbir oyuncu 10 soruyu da bilemezse günlük ödül bir sonraki güne devrediliyor.

Kazandığınız ödüller hesabınızda bulunan kasanızda birikiyor ve 50 TL miktarına ulaştığı zaman IBAN numaranızı girerek hesabınıza aktarmanız sağlanıyor. Türk Telekom Dijital Servisleri tarafından geliştirilen bu uygulama ile ilgili Ramazan Demir, 1 yıldan uzun bir süredir bu proje için çalıştıklarını belirtiyor.

Canlı yayın şeklinde gerçekleştirilen yarışma her gün akşam saat 20:00’da gerçekleşiyor.

Bilgin eleq’ten geçsin sloganıyla yola çıkan bilgi yarışması uygulaması iOS ve Android işletim sistemli tüm cihazlarda kullanılabilir durumda. ELEQ uygulamasını oynamak için uygulama marketlerine girerek indirebilirsiniz.

Türk Telekom’un Bilgi Yarışması ELEQ konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Türk Telekom’un Bilgi Yarışması ELEQ ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Eczaneler Kütahya Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler zyxel modem kurulumu gta 6 sistem gereksinimleri 1997 doğumlu kaç yaşında olur