Türk Telekom’dan Hotspot açıklaması

Akıllı cep telefonlarında bulunan ve ‘hotspot’ olarak adlandırılan ‘Kişisel Erişim Noktası’ özelliğinin kullanımına 1 Ocak 2019’dan itibaren ücret getirileceği tartışmaları üzerine abonelerimizin doğru bilgilendirilmesi adına aşağıdaki açıklamanın yapılması gerekli görülmüştür.

Türk Telekom’dan Hotspot açıklaması

Türk Telekom, müşterilerinin kendi mobil internet paketlerini dizüstü bilgisayar, tablet benzer biçimde değişik cihazlarla “Kişisel Erişim Noktası/ Hotspot” hususi durumunu kullanarak farklı cihazlarla paylaşmalarından herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Ayrıca Türk Telekom’un, herhangi bir Wi-Fi (kablosuz internet) ağına erişimin olmadığı durumlarda kullananların cep telefonları aracılığıyla ‘hotspot’ hususi durumunu kullanarak aygıtlarını internete bağlayabilmelerinde herhangi bir cihaz sayısı sınırlaması da bulunmamaktadır.

"Türk Telekom’dan Hotspot açıklaması konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Türk Telekom’dan Hotspot açıklaması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom’dan Hotspot açıklaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları