Türk Telekom , Yeni Sınırsız Paketleri Sayfasından Kaldırdı !

Türk Telekom , Yeni Sınırsız Paketleri Sayfasından Kaldırdı !

Türk Telekom , geçtiğimiz gün açıkladığı yeni yıldaki kotasız AKN’siz paketlerine çığ gibi tepkiler almıştı ve 2 gündür gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz saatlerde ise bu paketleri kaldırdı, detaylar haberimizde.

Türk Telekom , kotasız limitsiz tarifelerini açıklarken “Türkiye’nin 81 ilinde limitsiz internet” sloganı ile birlikte kullanıcılara sunmuştu . Fakat özellikle fiyatların aşırı pahalı olması ve 59.90’dan başlayan paketin 4Mbps hız sunması büyük tepkiler aldı ve bugün bu paketleri sayfasından kaldırdı. Sadece tek bir açıklama kaldı:

“Türkiye’nin interneti Türk Telekom olarak, 1 Ocak’tan itibaren yepyeni bir dönem başlatıyoruz. Mevcut müşterilerimiz 1 Ocak’tan itibaren mevcut paketlerinin hızında ve ek hiçbir ücret ödemeden limitsiz internetten faydalanabilecek.” 

Twitter üzerinden de yeni bir paylaşım yaptı şirket.  60 TL’lik pakette 4 Mbps gibi bir hız sağlanırken, 50 Mbps AKN’siz tarife isteyenlerin 250 TL gibi uçuk bir rakam ödemeleri gerekiyor.

100 Mbps limitsiz internet isteyenler ise 336 TL’ye varan aylık ücret ödemek zorundalar. Gelişmiş devletleri geçtik Bulgaristan , Romanya gibi Balkan devletlerinde bile limitsiz internete iyi hızlarda erişim 50Tl’i bile bulmazken bize dayatılan bu paketler resmen şirketin kullanıcılarla dalga geçtiğini gözler önüne seriyor. Yorum sizin

"Türk Telekom , Yeni Sınırsız Paketleri Sayfasından Kaldırdı ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Türk Telekom , Yeni Sınırsız Paketleri Sayfasından Kaldırdı ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk Telekom , Yeni Sınırsız Paketleri Sayfasından Kaldırdı ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Mert Büyük
Mert Büyük
Teknoloji hayatın güzel bir heyecanı .
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları