Türk oyunu "Soldiers of The Universe" artık Steam'de

Türk oyunu "Soldiers of The Universe" artık Steam'de

Türkiye’nin içinde bulunan terörist yapıları bir hikaye etrafında etkisiz hale getirebileceğimiz SoTU oyunu, Steam platformunda tüm Dünya’ya oyununu pazarlıyor.

Türkiye’nin ilk hiyake tabanlı FPS oyunu Soldiers of The Universe kısa ismi ile SoTU, Gamex 2017 oyunseverlerle buluştu.

Gamex 2017’de tanıtılan oyun an itibariyle Steam üzerinden de satışa çıktı. Tüm Dünya’da 9.99 USD etiket fiyatı ile satılacak olan oyun Türkiye’de 20 Türk Lirasına satılacak. Çıkış haftasından dolayı indirimli satılan oyun Dünya piyasasına 7.49 USD’ye satılırken, Türkiye’de ise 15 Türk Lirasına satılıyor.

 

GAMEX 2017 ÖZEL HEDİYELER

Gamex fuarı boyunca SoTU stadını ziyaret eden oyun severler özel tasarım SoTU T-Shirt’ü, Mousepad’inin yanı sıra oyunu Steam üzerinden %50 indirimli alabilecekler…

 

Soldiers of The Universe Sistem Gereksinimleri Nedir?

SoTU ismi ile Steam’de yerini alan Türk oyununun sistem gereksinimleri de açıklandı. Minimum İntel’in i3 işlemcisi, Amd’nin ise FX 6300 işlemcisi kullanılabiliyor. Bellek olarak ise minimum 4 GB, 10 GB ise depolama alanına ihtiyaç duyuyor. nVidia’nın GTX 500 serisi ile AMD’nin HD 6000 serisi ekran kartına ihtiyaç duyuyor. 

 

Soldiers Of The Universe oyununu hikayesi nedir?

SoTu’da hikayesi Türk Askerlerinin Orta Doğu’da teröristlere karşı verdiği mücadeleleri hikaye modu ile anlatmaya çalışıyor. Hakan isminde ana karakterin bulunduğu oyunda, Hakan babasının şehit düştüğünü öğrenir ve yurtdışındaki işini bırakarak memleketi Türkiye’ye kesin dönüş yapar. Hakan Türkiye’ye ilk geldiğinde babasının neden şehit düştüğünü öğrenir. 3 Kahraman Türk askeri ile birlikte Cizre, Nusaybin, İstanbul, Cerablus ve El Bab’da operasyonlar düzenleyip, teröristleri etkisiz hale getirirler. Kısaca ülkemizin içinde bulunduğu durumu tüm Dünya’ya bir oyun ile anlatacak olan SoTU ekibine bu hasasiyetlerinden dolayı teşekkürü bir borç biliriz.

Soldiers Of The Universe Tanıtım Filmi

"Türk oyunu "Soldiers of The Universe" artık Steam'de konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Türk oyunu "Soldiers of The Universe" artık Steam'de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Türk oyunu "Soldiers of The Universe" artık Steam'de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları