yükleniyor...

TRT’den Yeni Kelime Oyunu: “Piri: Kelime Macerası”

TRT tarafından geliştirilen yeni kelime oyunu “Piri: Kelime Macerası” ile dil becerilerinizi geliştirirken eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Çeşitli kategorilerdeki soruları cevaplayarak kelime dağarcığınızı genişletebilir, yeni kelimeler öğrenebilirsiniz. Oyun içindeki farklı eğlenceli atmosferler ile keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz. “Piri: Kelime Macerası”, kelime oyunları sevenlerin vazgeçilmezi olacak!

TRT’nin Kelime Oyunu Uygulaması: Piri – Kelime Macerası

TRT’nin yeni mobil uygulaması “Piri: Kelime Macerası” kelime oyunları kategorisinde zirveyi hedefliyor. Klasik çengel bulmaca, sudoku ve bilmece oyunlarına yeni bir bakış kazandıracak mobil uygulama, her yaştan kullanıcının keyifle oynayıp eğlenebilmesi için tasarlandı.

Zengin Görsel Tasarım

“Piri: Kelime Macerası”, tamamen kurgusal bir evrende geçen eşsiz ve gizemli hikâyesiyle tüm rakiplerinden sıyrılıyor. Oyuncuların ilerledikçe yeni maceralara atıldıkları oyun, bulmacaları çözdükçe açılacak olan bilgi kartlarıyla hikayesi şekilleniyor. Gizemi çözmeye bir adım daha yaklaşılan her adımda, oyuncuların tutkusu artıyor.

Kişiselleştirme İmkanı

Oyuncuların yol arkadaşı ve rehberi Piri, istenilen renk ve çeşitte farklı kostümlerle; atkı, şapka ve maskelerle de özelleştirilebiliyor. Birbirinden harika envanter seçenekleri de mobil uygulamada kullanıcıları bekliyor. “Piri: Kelime Macerası”, kullanıcılara tamamen kişiselleştirilmiş bir oyun deneyimi sunuyor.

Kelime Öğrenirken Eğlenin

“Piri: Kelime Macerası”, tüm hikâyeyi, İngilizcesini geliştirmek isteyen kullanıcılar için dil seçeneği de sunuyor. Her bölümde çıkan birbirinden farklı kelimelerle kullanıcılar hem bildiklerini tekrar ederken yeni kelimeler öğreniyor. Bu sayede kelime hazinesi de geliştirilmiş oluyor.

Ücretsiz Olarak İndirin

Hem eğlenip hem öğrenmek, hem de başka dünyalarda gizem dolu maceralara atılmak isteyenler için “Piri: Kelime Macerası” Android ve iOS marketlerden tüm akıllı telefon ve tabletlere ücretsiz olarak indirilebiliyor.

TRT’den Yeni Kelime Oyunu: “Piri: Kelime Macerası” konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere TRT’den Yeni Kelime Oyunu: “Piri: Kelime Macerası” ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Nöbetçi Eczaneler Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir Abdül Ne Demek dijital platform ne demek mastika rakı fiyatı adet geciktirici ilaç isimleri demon slayer izle