Trend Micro, Servis & Destek Partnerini Seçti

10.01.2019
A+
A-

Siber güvenlik çözümlerinin global lideri Trend Micro, ulusal ve internasyonal malumat teknolojileri çözüm üreticilerinin ürünlerine ilişik, satış öncesi ve satış sonrası teknik alan hizmetleri sağlayan ALBASEC Bilişim ile iş donanması anlaşması imzaladı.

Trend Micro, Servis & Destek Partnerini Seçti

Bu meslek birliği kapsamında ALBASEC Bilişim, son kullanıcılara yönelik kurulum ve bakım hizmeti sunan bölgedeki ilk ve tek “Trend Micro Professional Services Partner”i oldu.

İnternet ve veri güvenliğinde küresel çözüm sağlayıcı Trend Micro, 2018’in son günlerini yeni bir ortaklaşa iş ile tamamladı. Teknoloji sektöründe deneyimli isimleri kadrosunda toplayan, teknoloji üreticilerine ve üreticilerin müşterilerine teknik çözümler sunan ALBASEC Bilişim, Trend Micro’nun Türkiye’deki ilk ve tek Professional Services Partner’ı olarak, hem müşterilerine hem meslek ortaklarına kurulum ve destek hizmeti verecek.

Trend Micro Akdeniz Ülkeleri Kanal Yöneticisi Mehmet Dağdevirentürk bu yeni ortaklaşa iş ile alakalı “ALBASEC Bilişim ile Türkiye’de ilk kere servis & destek çözümleri için karşılıklı anlaşma imzaladık. Sadece kurulum ve bakım hizmeti verecek olan ALBASEC, Trend Micro satış ekibimiz ve meslek ortaklarımızdan istikbal kurulum talebine, Trend Micro sertifikasyonlarına haiz ve bu işe dedike mühendislerle yanıt verecek. Bu yeni ortaklığın Türkiye’deki müşterilerimize büyük katma kıymet yaratacağına inanıyoruz” açıklamasında bulunmuş oldu.

Üreticilerin belirlediği standartlarda hizmet verme vizyonuyla kurulan ALBASEC’in Genel Müdürü Engin Sarıtaş Trend Micro’nun, bu su süreçte vazgeçilmez bir iş ortağı olacağını ve ALBASEC’e değer katacağını belirtti. Sarıtaş sözlerini “Çıktığımız bu yolculuk bizi heyecanlandırıyor. Trend Micro’nun küresel hizmet stratejisinde yer alan “Professional Services Partner Program” ile kazandığımız yetkinlikler ve deneyimi müşteri memnuniyeti şekilde arka döndürmek bizim için en büyük hasılat olacak. Yola çıktığımız an itibariyle bilhassa Trend Micro Türkiye kadrosu ile son aşama ahenkli ve verimli bir süreç geçirdik. Bundan sonra da birlikte başarılı işler çıkaracağımıza inanırım” şeklinde bitirdi.

"Trend Micro, Servis & Destek Partnerini Seçti konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Trend Micro, Servis & Destek Partnerini Seçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Trend Micro, Servis & Destek Partnerini Seçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları