yükleniyor...

TP Vision, AOC markalı ses ürünlerini satışa sunacak!

TP Vision, AOC markalı ses ürünlerini Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. Yüksek kaliteli hoparlörler, kulaklıklar ve soundbarlar, müzik ve film deneyimlerinizi bir üst seviyeye taşıyacak. AOC’un kalitesi ve TP Vision’un güvencesiyle, ses ürünlerinde en üst düzeyde performans ve dayanıklılık garantisi vereceğiz. Detaylı ürün yelpazemizi inceleyerek, ses dünyasında yeni bir deneyim yaşamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

TP Vision, Pazar Lideri AOC Markalı Ses Ürünlerini Satışa Sunacak

TP Vision, pazar lideri stereo ses, bağlanabilirlik ve sürdürülebilirlik özelliklerine sahip AOC markalı ses ürünlerini satışa sunacak.

Bu yaz itibarıyla satışa sunulacak olan AOC markalı ilk taşınabilir hoparlör modelleri arasında; AOC 01, AOC 02 ve AOC 03 parti hoparlörleri yer alıyor.

AOC Markası

  • AOC markası; halihazırda yenilikçi, yüksek kaliteli ve yüksek değerli elektronik cihazlarla ilişkilendirilen çok çeşitli ürünleri ve “AGON by AOC” portföyüyle küresel anlamda lider bir özel oyun monitörü şirketi.
  • AOC ürünleriyle, “Birliktelik, Keyif ve Bağlantı” temel değerlerine odaklanan yenilikçi iletişim yoluyla yeni ve çoğunlukla daha genç bir kitle hedefleniyor.
  • Geniş stereo ses performansı, bağlanabilirlik ve sürdürülebilirlik AOC Sound ürünlerinin merkezinde yer alıyor.

AOC Sound Ürünleri

  • Hoparlörler, AOC.com da dahil olmak üzere online kanallardan satışa sunulacak ve hedef kitlenin satın alma alışkanlıkları ve beklentileri bu yollarla takip edilecek.
  • Yeni hoparlörler, “Red Bull Dance Your Style” ve “Red Bull BC One” gibi etkinlikler aracılığıyla “on-the-go” müzik ve dans temalarını teşvik ederek AOC’nin global ortaklıklarında önemli bir rol oynayacak.
  • AOC Sound ürünlerinin önemli bir diğer özelliği de sürdürülebilirlik. Hoparlör modelleri; uzun ömürlü performans garantisi, sağlamlık ve yüksek oranda geri dönüştürülmüş malzeme sunuyor.
  • Her üç hoparlör de AOC deneyiminin önemli bir parçası olarak derin bas ve ekstra geniş, otantik stereo görüntünün yanı sıra bağlı cihazlar arasında anında geçiş ve 100 hoparlöre kadar çoklu bağlantı gibi gelişmiş bağlantı, paylaşım ve üstün ses performansı sunuyor.

TP Vision ve AOC Ortaklığı

TP Vision, AOC markalı ses ürünlerini satışa sunacak! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere TP Vision, AOC markalı ses ürünlerini satışa sunacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Horse At Yarışı Tahminleri Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir dijital platform ne demek sosyal medya faydaları Market Fiyatları Bilgi Doktoru