Yükleniyor ..

Yükleniyor ..

Total War: ARENA Açık Test Haftası Başladı

2 hafta önce 1580 Görüntülenme 1 dk okuma süresi
Total War: ARENA Açık Test Haftası Başladı

2 şirket tarafından ortak geliştirilen Total War: Arena oyunu ölümsüzler programı kapsamında açık test haftasını başlattı.

Bugün başlayan test haftası 12 Şubat'a kadar devam ederecek. Wargaming Alliance ve Creative Assembly tarafından geliştirilen Total War: ARENA, açık testte oyunun son hali ile oynama imkanı sunuyor. Oyunun açık testinde oluşan buglar, hatalar vb. şeyleri bildirerek oyunun daha iyi hale gelmesine katkıda bulunabilirsiniz. Total War: ARENA'da Spartalı Leonidas, Romalı taktik ustası Julius Caesar veya barbar kraliçe Boudica’nın yerlerine geçerek oyundaki tarihi kişilikleri canlandırıp neler yaşandığını görebilirsiniz.

Test haftasında yaptığınız tüm başarımları oyunun tam hali çıktığında da sahip olabileceğiz. 

Total War: ARENA açık test haftasına katılmak için buraya tıklayarak oyunu indirebilirsiniz. 

Paylaş Paylaş
Yazar
Furkan YURDAKUL

Teknoloji'yi seven sayan bir kişi :)

Yorumlar


ÖNEMLİ: "Total War: ARENA Açık Test Haftası Başladı" başlığı ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları, önerileri yorum bölümünden sorabilirsiniz. "Total War: ARENA Açık Test Haftası Başladı" ile alakalı tüm yorumlarınız bizler için çok önemlidir ve sizlere değer verdiğimizden her yorumunuza cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz. Technosfer ekibi olarak sizlerin daha iyi bilgiler alabilmeniz çalışıyoruz.

Hiç yorum bulunmamakta.