yükleniyor...

Toshiba DYNABOOK AB75 Dizüstü Bilgisayarı

Teknoloji alanındaki gelişmeler tüm hızıyla devam ederken, uzun yıllardır sektörde adından başarı ile söz ettiren toshiba, gelişen teknolojiye uyum sağlayarak ürünlerini bu yönde geliştirmeye devam etmektedir. Piyasada bir adım daha önde olabilmenin gereği olan bu durum ile faaliyetleri yön veren isimlerden biri de Japonya merkezli Toshiba olmaktadır.

Farklı bir çok elektronik cihaza yer veren lider marka Toshiba dünya çapında tanınan bir isim. Özellikle son yıllarda PC alanında da kendini gösteriyor. Taşınabilirliği ve kullanım kolaylığı günümüzde tercih edilen notebook alanında faaliyetlerini sürdüren Japon firma yeni bir modelinin daha resmi duyurusunu gerçekleştirdi.

Toshibanın dynabook AB75 adı ile duyurulan yeni notebook, bu ayın sonunda Toshiba’nın ana vatanı olan Japonya’da 1.718$(Dolar) fiyatı ile satışa sunulmaya başlanacaktır. Yeni modelin teknik detaylarına bakacak olursak;

2.4Ghz saat hızında çalışan Intel Core i7-5500U işlemci

AMD Radeon R7 M260 GPU, 15.6 inç’lik 1920x1080p dokumatik IPS LED ekran

8GB DDR3 sistem belleği

Microsoft 64-bit Windows 8.1 işletim sistemi

1TB SSD-HDD hibrid sürücü

SD kart desteği

Onkyo hoparlörler ve HD Web kamerası.

Toshiba DYNABOOK AB75 Dizüstü Bilgisayarı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Toshiba DYNABOOK AB75 Dizüstü Bilgisayarı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla