SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
473
175 0

Toshiba DYNABOOK AB75 Dizüstü Bilgisayarı

Toshiba DYNABOOK AB75 Dizüstü Bilgisayarı
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Teknoloji alanındaki gelişmeler tüm hızıyla devam ederken, uzun yıllardır sektörde adından başarı ile söz ettiren toshiba, gelişen teknolojiye uyum sağlayarak ürünlerini bu yönde geliştirmeye devam etmektedir. Piyasada bir adım daha önde olabilmenin gereği olan bu durum ile faaliyetleri yön veren isimlerden biri de Japonya merkezli Toshiba olmaktadır.

Farklı bir çok elektronik cihaza yer veren lider marka Toshiba dünya çapında tanınan bir isim. Özellikle son yıllarda PC alanında da kendini gösteriyor. Taşınabilirliği ve kullanım kolaylığı günümüzde tercih edilen notebook alanında faaliyetlerini sürdüren Japon firma yeni bir modelinin daha resmi duyurusunu gerçekleştirdi.

Toshibanın dynabook AB75 adı ile duyurulan yeni notebook, bu ayın sonunda Toshiba’nın ana vatanı olan Japonya’da 1.718$(Dolar) fiyatı ile satışa sunulmaya başlanacaktır. Yeni modelin teknik detaylarına bakacak olursak;

2.4Ghz saat hızında çalışan Intel Core i7-5500U işlemci

AMD Radeon R7 M260 GPU, 15.6 inç’lik 1920x1080p dokumatik IPS LED ekran

8GB DDR3 sistem belleği

Microsoft 64-bit Windows 8.1 işletim sistemi

1TB SSD-HDD hibrid sürücü

SD kart desteği

Onkyo hoparlörler ve HD Web kamerası.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Toshiba DYNABOOK AB75 Dizüstü Bilgisayarı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Toshiba DYNABOOK AB75 Dizüstü Bilgisayarı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Toshiba DYNABOOK AB75 Dizüstü Bilgisayarı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.