yükleniyor...

Tokyo Game Show 2020 İptal Edildi!

Corona Virüsü salgınının iptal edilen etkinlikler arasına bir yenisi daha eklendi. Tokyo Game Show 2020 İptal Edildi! Pandemi sebebiyle iptal edilen etkinlikler arasına Tokyo Game Show da katıldı. Her ne kadar bu showun iptal edilmesine üzülsek de sağlığımızın daha önemli olduğunu unutmayalım.Corona Virüsü salgını nedeniyle dünya genelinde yapılacak olan oyun etkinliklerinden ard arda iptal haberleri gelmeye devam ediyor. Dünyanın en büyük oyun fuarı olan E3 den sonra bir üzücü haber de Tokyo Game Show cephesinden geldi. Tokyo Game Show 2020 İptal Edildi! Fakat etkinlik ilerleyen günlerde online şekilde çıkmaya hazırlanıyor.

Tokyo Game Show 2020 Fiziksel Olarak İptal Edildi!

Normal şartlarda 24 Eylül ile 27 Eylül tarihleri arasında fiziksel olarak gerçekleşmesi düşünülen etkinlik pandemi sebebi nedeniyle fiziksel olarak iptal edildi. Tokyo Game bu süreç kapsamında oyuncularını mağdur etmemek adına online bir platform üzerinde buluşturmayı düşünüyor. Henüz bu konuyla ilgili detaylar açıklanmamış olsa da ilerleyen zamanlarda edineceğimiz yeni bilgileri sizlerle paylaşmaya gayret göstereceğiz.Pek çok oyun duyurulduktan sonra ve oyuncularla ilk defa paylaşılan saygın ve vazgeçilmez etkinliklerden biri olan Tokyo Game Show kapsamında karşımıza acaba hangi yapımlar çıkacak. Bu show fiziksel olarak iptal edildi ama online olarak gerçekleştirilecek. Gerçekleşecek olan bu etkinliğin yayın tarihiyle ilgili henüz net bir bilgi bulunmamaktadır.Sizinde bu etkinlikle ilgili söylemek istedikleriniz var ise yorum kısmından bize bildirebilirsiniz. Sizce hangi oyunlar çıkacak? Hangi oyunlar daha popüler olacak. Hepsini Show günü online olarak izleyebileceğiz. Her ne kadar fiziksel olmamasına üzülmüş olsak da sağlığın her şeyden önemli olduğunu da unutmamak gerekir.

Tokyo Game Show 2020 İptal Edildi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Tokyo Game Show 2020 İptal Edildi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla