Tofaş’ın Web Sitesine Birincilik Ödülü!

Türkiye otomotiv sanayisinin öncü ve ülkemizin 4. Büyük endüstri kuruluşu Tofaş, yarım asırlık deneyimini, almış olduğu ödüllerle taçlandırmayı sürdürüyor.

Tofaş’ın Web Sitesine Birincilik Ödülü!

Bu kapsamda Tofaş’ın 50. Yılı vesilesiyle yenilediği internet sitesi, “İnternetin Oscarları” şekilde da malum Altın Örümcek Web Ödülleri çerçevesinde, “otomotiv” kategorisinde birinciliğe layık görüldü. Yenilenen web sitesi, bütün cihazlara uyumlu yapısı ve kullanıcı dostu olmasının yanı dizi kaliteli dizaynı ve zengin içeriğiyle dikkat çekiyor.

Türkiye otomotiv sahasının öncü kuruluşu Tofaş, web ve internet teknolojileri kullanılarak hayata geçirilen en iyi planların belirlendiği ve bu yıl 16.’sı düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri kapsamında birincilik ödülüne layık görüldü. Etkinlikte toplamda 29 kategoride, bin 470 plan yarıştı. Jüri değerlendirmeleri sonucunda finale kalan 265 proje içinde kazananlar, TİM Maslak Show Center’da düzenlenen etkinlikte duyuruldu. Tofaş’ın 50. Yılı çerçevesinde yenilenen tofas.Com.Tr internet sitesi, “otomotiv” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü. Tasarım ve tatbik aşamalarını Gri Creative Ajans’ın, inceleme ve kullanıcı deneyimi süreçlerini ise Userspots’un yürüttüğü tofas.Com.Tr, sunmuş olduğu özelliklerle dikkat çekiyor. Site bütün cihazlara uyumlu yapısı (responsive) ve kullanıcı dostu olmasının yanı sıra, kaliteli görsel dizaynı ve paydaşlara gore ayrıştırılmış zengin içeriğiyle de beğeni topluyor.

Altın Örümcek Web Ödülleri, internet ve web teknolojileri kullanılarak meydana gelen başarılı planların daha iyi tanıtılması, bu alanda yapılacak yatırımların özendirilmesi ve gündem oluşturulması amacıyla geleneksel olarak her yıl düzenleniyor. Bu alanda Türkiye’nin ilk ve tek müstakil organizasyonu olan etkinlik, 2002 yılından bu yana DorukNet tarafından gerçekleştiriliyor. Organizasyon kapsamında, internet ve internet teknolojileri, marketing ve iletişim alanlarında profesyonel ve tecrübeli jüri üyeleri, her yıl Türkiye’de gerçekleştirilen başarı göstermiş projeleri belirliyor.

"Tofaş’ın Web Sitesine Birincilik Ödülü! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Tofaş’ın Web Sitesine Birincilik Ödülü! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tofaş’ın Web Sitesine Birincilik Ödülü! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

ETİKETLER: , ,
Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

technosfer

teknoloji haberleri

sorun şikayet

anakart sorunu

akıllı telefon sorunu

ürün inceleme

sorunu

sorunları
teknoloji haberleri 2019