yükleniyor...

Tinder'a Gelen Güncelleme Sonrasında Sohbeti Yalnızca Kadınlar Başlatacak!

Dünyaca ünlü çöpçatanlık uygulaması Tinder yeni sunduğu özellik sayesinde eşleşme yaşanan çiftler arasında sohbeti ilk başlatan kadınlar olabilecek.

Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcıya sahip ıolan çöpçatanlık uygulaması Tinder yeni özelliklere sahip oluyor. Bundan sonra eşleşme yaşanan kişilerle sohbeti başlatmak için yalnızca kadınlara izin verilecek.

Tinder uygulaması ile birlikte yeni insanlarla sanal ortamda tanışmak daha fazla cazip gelmeye başladı. Uygulamayı kullanan kullanıcıların karşılarına gelen adaylar sonrasında beğendiklerini ve beğenmediklerini ayırmaları sonucu karşı taraftan da aynı kişi için eşleşme sağlanırsa sohbet başlatma özelliği yer alıyordu.

Bu özelliği değiştiren Tinder, hem karşı cins için hakaret içeren sözlerin önüne geçebilmek adına hem de kadın kullanıcılarının sayısını erkeklere göre biraz daha arttırmak için bu özelliği hayata geçirdi. Uygulamayı kullanan kadın kullanıcılar sohbeti başlatma seçeneğini istedikleri gibi kullanabilirler. Eğer ilk atılacak mesajın kendileri tarafından gitmesini isteyen kadın kullanıcılar varsa bu durumu uygulamanın ayarlarından değiştirebilirler.

Yeni güncelleme ile birlikte kadın kullanıcıların sayısını arttırmak isteyen Tinder kadınları da korumak amacıyla güzel bir adım atmış gibi görünüyor.

Tinder'a Gelen Güncelleme Sonrasında Sohbeti Yalnızca Kadınlar Başlatacak! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Tinder'a Gelen Güncelleme Sonrasında Sohbeti Yalnızca Kadınlar Başlatacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla