yükleniyor...

TikTok Tako isimli AI asistanını test ediyor

TikTok, yapay zeka teknolojisi kullanarak yeni bir sohbet botu olan Tako’yu test ediyor. Tako’nun amacı, içerik keşfi yapmak ve kullanıcılara ilgi çekici videolar önermek. Ayrıca TikTok platformunda hangi videoların izlendiği hakkında sorulara da yanıt veriyor. Tako, üçüncü taraf bir sohbet asistanı tarafından destekleniyor ve TikTok’ta eğlenceli ve ilham verici içerikleri keşfetmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

TikTok’un Tako’ya yönelik yaklaşımı, Snapchat’in My AI isimli yapay zekâlı sohbet botuna benziyor. Ancak Tako, My AI’dan farklı olarak yeni içerik bulmak ve videolarda tartışılan şeyler hakkında daha fazla bilgi edinmek için konumlandırılıyor. Kullanıcılar, Tako’ya istedikleri herhangi bir şeyi sormaktan çekinmeyebilirler, çünkü yapay zeka teknolojisiyle donatılmış bu sohbet botu, aradıkları şeyi bulmalarına yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaklarını söylüyor.

TikTok, Tako dışında yapay zeka teknolojisiyle üretilen avatarları da test ediyor. Fakat henüz bu özelliklerin tüm kullanıcılara açılması hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. TikTok’un Tako ve diğer yapay zeka teknolojileriyle yaklaşımı, platformda ilgi çekici ve akılda kalıcı içerikler sunma amacını güçlendiriyor. Bu teknolojik yenilikler, TikTok’un kullanıcılarının sürekli olarak ilgi çekici içeriklere erişmesine yardımcı olacak.

TikTok Tako isimli AI asistanını test ediyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere TikTok Tako isimli AI asistanını test ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Eczaneler İstanbul Nöbetçi Noterler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? sosyal medya faydaları mastika rakı fiyatı marla makaron filtre fiyatları nabızdan hamilelik testi 1997 doğumlu kaç yaşında olur