Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
THX® Sertifikalı Razer Hammerhead Pro HyperSpeed

THX® Sertifikalı Razer Hammerhead Pro HyperSpeed

ABONE OL
30 Mayıs 2023, 22:46:58

Razer Hammerhead Pro HyperSpeed, THX® Sertifikalı kablosuz kulaklık! En iyisi olmakla kalmayıp, 10 saatlik pil ömrü, hızlı şarj, sezgisel dokunmatik kontroller ve kaliteli ses sistemiyle on numara bir deneyim sunuyor. Ayrıca, THX® Sertifikalı ses teknolojisi sayesinde, müzik ve oyunlarınızı saf ve net bir şekilde dinleyebilirsiniz. Yüksek performans ve stil, Razer Hammerhead Pro HyperSpeed ile taçlandırılmıştır!

NİHAİ ÇAPRAZ PLATFORM KABLOSUZ KULAKLIĞI

Razer’ın en gelişmiş gerçek kablosuz kulaklıkları; Razer HyperSpeed teknolojisini, benzersiz ses özgürlüğünü ve çok yönlülük özgürlüğü ile geliyor.

Razer Hammerhead Pro HyperSpeed – Kablosuz Seste Çıtayı Yükseltti

Oyuncular için lider küresel yaşam tarzı markası Razer™, bugün Razer Hammerhead Pro HyperSpeed ile kablosuz seste çıtayı yükseltti. Bu son teknoloji kulak içi kulaklıklar; PC, PlayStation, akıllı telefonlar, Nintendo Switch veya Steam Deck gibi el bilgisayarları dahil olmak üzere birçok platformda benzersiz ultra düşük gecikmeli ses özgürlüğü ve çok yönlülük sunar. Ayarlanabilir aktif gürültü önleme, hızlı kablosuz şarj kutusu ve özelleştirilebilir Razer Chroma™ RGB aydınlatma gibi oyunun kurallarını değiştiren özelliklerle Hammerhead Pro HyperSpeed, ses özgürlüğünü yeni zirvelere taşıyor.

Razer’ın Donanım İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung:

“Razer, oyun oynama konusunda mümkün olanın sınırlarını zorlamaya kendini adadı. Hammerhead Pro HyperSpeed ile oyunculara yalnızca başka bir çift kablosuz kulaklık sunmakla kalmıyor, aynı zamanda hassasiyet, performans ve oyun dünyasında uzun zamandır kullanılan platformlar arası çok yönlülük çağrılarına cevap veriyoruz” dedi ve ekledi: “Razer’ın sektör lideri teknolojisi ve oyuncuların ihtiyaçlarını derinlemesine anlaması, yenilikçi çözümün arkasındaki itici güçtür. Bu da ses kalitesini sürükleyici ve her oyunda gerçek zamanlı hale getirip oyun seanslarını destansı bir karşılaşmaya dönüştürerek, oyuncuların en sevdikleri oyunları yepyeni özelliklerle deneyimlemelerini sağlar.”

THX® Sertifikalı Ses – Ses Kalitesinde Altın Standardı

Hammerhead Pro HyperSpeed, dünya çapında kabul görmüş önde gelen kalite, tutarlılık ve ses performansı güvencesi olan THX® Sertifikasyonunu elde ederek ses kalitesinde en iyiyi talep edenler için üretildi. Kulaklıklar ve kulak içi kulaklıklar için verilen THX Sertifikasyon Programı; tutarlı frekans tepkisi, düşük bozulma ve olağanüstü gürültü yalıtımına ayrıntılı olarak dikkat eder. Hem endüstri standartlarına hem de kırk yıllık tescilli test yöntemlerine dayanan THX Sertifikasyonu, birinci sınıf ses mühendisleri ile gerçekleştirilen titiz bir süreçtir. Hammerhead Pro HyperSpeed’in bu standarda ulaşmadaki başarısı, onun öncü tasarımının ve özelliklerinin bir sonucudur. Yeni kulak içi kulaklıktaki ses doğruluğunun işaretini görecek olan tüketiciler, kutudan çıkar çıkmaz ürünün kalitesini anlayacaklar.

Öne Çıkan Özellikler

Platformlar Arası Bağlantıyı Yükseltme

Hammerhead Pro HyperSpeed, Razer HyperSpeed Kablosuz Dongle’ın eklenmesiyle gerçek kablosuz sesin sınırlarını genişletiyor. Bu benzersiz özellik, Bluetooth ses özelliklerine sahip olmayan cihazlardaki boşluğu zahmetsizce kapatarak onları sınırsız ses deneyimleri dünyasına ekliyor. Oyuncuların kusursuz 2,4 GHz bağlantının keyfini çıkarmak için tek yapması gereken HyperSpeed Kablosuz dongle’ı PlayStation, Nintendo Switch, Steam Deck veya PC’lerine takmak. Yeni kulaklığın genişletilmiş uyumluluğu rahat, gelişmiş platformlar arası bağlantı için vazgeçilmez bir ürün olma rolünün altını çiziyor.

Razer™ HyperSpeed Kablosuz Teknolojisi

Razer’ın çığır açan HyperSpeed Kablosuz teknolojisi, Hammerhead Pro HyperSpeed’de de müthiş bir ses performansı sunmaktadır. 2,4 GHz dongle ile oyuncular, 40 ms’den daha düşük, sektör lideri, düşük gecikmeli deneyim elde ederler. Örneğin Oyun Modu, Bluetooth’u kısıtlamaz ve yaklaşık

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments