The Witcher 3 İçin Devasa Bir Ek Paket Geliyor!

  • 13 Temmuz 2015
  • 715 kez görüntülendi.
The Witcher 3 İçin Devasa Bir Ek Paket Geliyor!

The Witcher 3: Wild Hunt çıktığından bu yana bir çok oyuncu tarafından uzun süre oynandı ve hala da oynanmaya devam ediyor. Oyunun en büyük artılarından biri olan bedava DLC‘lerin bunda büyük payı olduğunu söylemek mümkün. Her ne kadar ana hikaye bitirildikten sonra oyunun oldukça büyük haritasında yapılacak tonla görev ve iş olsa da bazı oyuncularda oyuna bir süredir gelmeyen ek paketlerle ilgili tepkiler oluşmaya başladı. Meğerse CD Projekt‘in bu bekleyişinin arkasında büyük bir hazırlık varmış.

the-witcher-3-2

Oyunun direktörü tarafından yapılan açıklamaya göre yeni gelecek olan ek paket oynanış süresi olarak 30 saatlik bir oynanış süresi vaad ediyor. Bu süre serinin önceki oyunu The Witcher 2: Assassin’s of Kings‘in hikaye modundan bile uzun. İki eklenti halinde karşımıza çıkacak olan DLC biri 10 diğeri 20 saat uzunluğunda olacak şekilde 30 saatlik oynanış süresini hedefliyor.

CD Projekt‘in sadece geliştirdikleri ve büyük ilgi gören yeni oyunları The Witcher 3 ile değil aynı zamanda ona getirdikleri bedava ek paketlerle de aynı beğeniyi toplayabilmeleri ayrı bir taktire şayan özellikleri, haklarını vermek lazım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ