yükleniyor...

The Sims 4’e Gelecek Olan İki Yeni Kit İçin Oylama Başladı

The Sims 4 için gelecek olan iki yeni kit için oylama başladı! Oy kullanarak hayal ettiğiniz içerikleri belirleyebilirsiniz. Bu oylama sayesinde, oyuncuların istekleri doğrultusunda yapımcılar yeni içerikleri hazırlayacaklar. Güncellemeler sayesinde The Sims 4 daha da keyifli ve yaratıcı bir oyun haline gelmeye devam ediyor. Bu heyecan verici yenilikleri kaçırmayın ve oyununuzu zenginleştirmek için hemen oy kullanın!

EA ve Maxis, The Sims Fanatiklerini Oylamaya Davet Ediyor

Electronic Arts ve Maxis, tüm The Sims fanatiklerini oylamaya davet ediyor. Yeni gelecek olan Kit eklentilerinin temasını bu defa oyuncular belirleyecek.

The Sims 4’e Yeni Kitler Geliyor

EA’in yayıncılığını yaptığı ve Maxis’in yapımcı koltuğunda oturduğu The Sims 4’e, oyuncuların belirleyeceği temaları baz alacak olan yeni kitler geliyor. Oyuncular verdikleri oylarla kendi iç dünyalarını oyuna yansıtmak için bir fırsat elde edecek.

Oylama Süreci ve Seçenekler

Yapılacak olan oylama sadece tek seferlik olacak; yani ikinci bir tur yok. Oyunculara birbirinden ilginç iki seçenek sunulmakta ve her ikisi de hem Create a Sim, hem de Build Buy Kits kısımları için geçerli olacak. Oyuncular 21 Mayıs’ı 22 Mayıs’a bağlayan gece, 04:00’a kadar oylarını kullanabilecek ve kazanan temalar bir sonraki kit güncellemesinde yer alacak.

Oy Kullanmak İçin

Hemen oy vermek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

The Sims 4’e Yansıtacağınız İç Dünyanızın Seçimi Sizde

Görseller sadece bilgi amaçlıdır; oyunda yer alacak nesneleri temsil etmemektedir.

Oyuncular öncelikle aydınlık veya karanlık seçimi yapacaklar. The Sims fanatikleri dilerlerse içlerindeki aydınlık enerjiyi, eğlenceli ve renkli desenlerle bezeli GÖKKUŞAĞI STİLİ ile yansıtabilecek veya karanlık taraflarını kucaklayarak GOTİK MODA ile gizemli taraflarını ortaya çıkartabilecekler.

Görseller sadece bilgi amaçlıdır; oyunda yer alacak nesneleri temsil etmemektedir.

Kıyafet kısmının seçimini yaptıktan sonra oyuncular geçmişte mi, yoksa gelecekte mi yaşamak istediklerinin kararını verecekler. Oyuncular ORTAÇAĞ KALESİ ni seçerek bir kale etrafında şekillenen krallık hayallerini gerçekleştirebilecek veya YÜKSEK TEKNOLOJİYE SAHİP GELECEK temasıyla uzay çağı mimarisini, neon parlaklığı ve parlak metal yüzeylerle birleştirmeyi seçebilecekler.

Oylama Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın

Seçimleri takip etmek ve oylama hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

The Sims 4 ile İlgili Haberler İçin Takipte Kalın

The Sims 4 ile ilgili son haberler ve gelişmeler içinse bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

 

The Sims 4’e Gelecek Olan İki Yeni Kit İçin Oylama Başladı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere The Sims 4’e Gelecek Olan İki Yeni Kit İçin Oylama Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Horse At Yarışı Tahminleri Batman Nöbetçi Eczaneler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz nick oluşturucu tarhana ekşi olursa ne yapılır 52 hafta kaç ay