yükleniyor...

The Purge 5’in Vizyon Tarihi Ertelendi

Corona Virüsü sinema sektörünü de etkiledi. Etkilenen filmlerden biri de The Purge 5 oldu. The Purge 5’in Vizyon Tarihi Ertelendi

The Purge 5’in Vizyon Tarihi Ertelendi

10 Temmuz 2020 tarihinde vizyona girmesi düşünülen The Purge 5 filminin vizyon tarihi Corona Virüsü salgını sebebiyle ertelendi. Vizyon tarihi süresiz olarak ertelenen bu yapımın henüz ne zaman izleyicilerle buluşacağı bilinmemektedir.Bir gece içerisinde tüm suçların açığa çıkmasıyla beraber yaşanan olayları da konu edinen film corona virüsü salgınından nasibini aldı. Normal şartlarda 10 Temmuz 2020 tarihinde gösterime girmesi düşünülen filmin çıkış tarihi süresiz olarak ertelendi.

The Purge film serisinde ne anlatılıyor?

Bir yıl içerisinde bir gecede 12 saat boyunca tüm suçların serbest bırakıldığı bir konu üzerine kurulmuş olan The Purge serisinde bu suç dolu gece boyunca yaşanan olaylara tanık oluyoruz. Her filminde farklı karakterler görsek de serinin tüm filmlerinde ana tema aynı ilerliyor.Serinin ilk üç filmi James DeMonaco tarafından yazıldı ve yönetildi. 2018 yılında ise serinin 4. film yönetmeni koltuğunda Battle Buddy ve Burning Sands gibi yapımlarla karşılaşıyoruz. Serinin ertelenmiş olan son filminde ise yine yönetmen koltuğunda DeMonaco’nun getirildiğini görebiliyoruz.Aynı zamanda The Purge serisinin yaratıcısı konumunda olan DeMonaco, televizyon dizisinin son bulmasına ek olarak en yeni filmin de anlatının sonu olacağını anlatmıştı. Ünlü isim bu açıklamaları, bu bölümde olan serinin son film olacağını iddia eden bir haber olduğunu doğruladı.

The Purge 5’in Vizyon Tarihi Ertelendi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere The Purge 5’in Vizyon Tarihi Ertelendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla