yükleniyor...

Tesla İstanbul Şubesi Eleman Arıyor!

Elektrikli araç üreticisi Tesla Motors Türkiye’de açacağı mağazası için LinkedIn sayfasında iş ilanları yayınlamaya başladı. İlanlar 400’den fazla kişi tarafından görüntülenmiş durumda.

Elektrikli araç denince akla ilk gelen markalardan biri olan Tesla ülkemizde çalışmalarına başlıyor. 2018 yılı içinde Türkiye’de faaliyetlerine başlaması beklenen Tesla’nın İstanbul şubesi için LinkedIn sayfasında iş ilanı açıldı.

Elektrikli araç konusunda dünya devi olma yolunda ilerleyen Tesla Türkiye’de yapacağı çalışmalar için İstanbul’da eleman arayışına girmiş durumda. Ürün sorumlusu, mağaza müdürü, satış danışmanı gibi alanlar için iş ilanları yayınlayan Tesla İstanbul’da açacağı mağazanın ne zaman açılacağı henüz belli değil.

Geçtiğimiz ay Tesla’nın kurucusu Elon Musk tarafından atılan bir tweette 2018 yılının son dönemlerinde Türkiye’de bir mağaza açılacağı konusunda bahsetmişti. Elon Musk tarafından atılan aynı tweet içerisinde Tesla lansmanının Türkiye’de yapılacağı konusuna da değinmişti.

Elon Musk tarafından ülkemize yapılan ilk ziyarette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la bir görüşmesi olmuştu. Lansman için Türkiye’ye geldiğinde bu Musk için ilk gelişi olmayacak.

Ülkemizde Tesla ürünlerinin şu an için resmi olarak satışları yapılmamakta ancak sokaklarda gezerken bazı Tesla marka araçlara rastlamak mümkün. Türkiye’de yapılacak lansman sonrası Tesla model araçların Türkiye sokaklarında daha fazla yer alması bekleniyor.

Tesla tarafından İstanbul’da açılacak olan bu mağaza için verilen iş ilanlarından yola çıkacak olursak lansman konusunda çok da uzun bir süre beklemeyeceğiz gibi görünüyor. LinkedIn’de yayınlanan iş ilanları da şimdiden 400’den fazla kişi tarafından görüntülenmiş durumda.

Tesla İstanbul Şubesi Eleman Arıyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Tesla İstanbul Şubesi Eleman Arıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Isparta Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler 1995 doğumlu kaç yaşında olur? Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Kayseri Nöbetçi Noterler Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü rakı fiyatları gl hf ne demek adet geciktirici ilaç isimleri