Dolar 26,1498 0.2%
Euro 29,1076 1.28%
Sterlin 33,9821 0.75%
S. Riyali 6,9832 0.14%
Altın GR 1.645,19 1,41%
Yar. Altın 5.432,00 1,44%
Çeyr. Altın 2.716,00 1,46%
22 Ay. Altın 1.590,01 1,42%
Tam Altın 10.777,42 1,21%
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar çay sohbetine katıldı: Talep ve önerileri dinledi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar çay sohbetine katıldı: Talep ve önerileri dinledi

ABONE OL
07 Ağustos 2023, 18:23:43

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, başkan yardımcıları Aydın Karmil ve Özkan Karakaya ile birlikte Kirazlık Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Togar, ilçenin Samsun’un en huzurlu yaşam merkezi olma yolunda ilerlediğini söyledi. Başkan Yardımcıları Karmil ve Karakaya ile birlikte Kirazlık Mahallesi’ndeki Merkez Çayevi’nde vatandaşlarla buluşan Togar, onların taleplerini dinledi ve sorunlarına kulak verdi. İlçenin gelişimi ve değişimi hakkında vatandaşlarla istişarede bulunan Togar, Tekkeköy’ün Samsun’un en keyifli ve huzurlu yaşam merkezi olma yolunda atılan ve atılacak adımlar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Bu buluşmada çekilen fotoğrafları da paylaşan Togar, Kirazlık Mahallesindeki vatandaşlarla çay eşliğinde sohbet ederken ilçede yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi aldığını belirtti. İlçenin en gelişen ve değişen ilçesi olan Tekkeköy’ü daha da geliştirmek için herkesin ortak akılla alınan kararlara destek vermesi gerektiğini vurguladı.

Tekkeköy Belediyesi’nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, Kirazlık Mahallesi’ndeki buluşmada çekilen fotoğraflara yer verildi. Fotoğraflarda Togar, Karmil ve Karakaya’nın vatandaşlarla birlikte keyifli bir şekilde sohbet ettiği görülüyor.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın Kirazlık Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinlediği ve çözüm için çalışmaların sürdüğü belirtildi. Togar, ilçenin gelişimine katkı sağlayacak projeler üzerinde de çalıştıklarını ifade etti.

Samsun haberleri kategorisinde yer alan bu haberde, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın Kirazlık Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştuğu ve ilçenin gelişimi için yapılan çalışmaları paylaştığı bildirildi. Bu tür buluşmaların ilçe halkının taleplerini dinlemek ve sorunları çözmek için önemli olduğu vurgulandı.

Bu arada, Kirazlık Mahallesi’nde yapılan buluşmada çekilen fotoğraflar da paylaşıldı. Fotoğraflara bakıldığında, Togar, Karmil ve Karakaya’nın vatandaşlarla samimi bir şekilde sohbet ettikleri ve ilçenin gelişimi hakkında bilgi alışverişinde bulundukları görülüyor.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın Kirazlık Mahallesi’nde yapılan buluşmada vatandaşlarla bir araya gelerek ilçenin gelişimi hakkında fikir alışverişinde bulunduğu öğrenildi. Bu tür etkinliklerin ilçe halkıyla samimi bir iletişim kurmak ve ortak akılla alınan kararları paylaşmak için önemli olduğu belirtildi.

Son olarak, Kirazlık Mahallesi’nde yapılan buluşmada çekilen fotoğrafların da paylaşıldığı bildirildi. Fotoğraflarda Togar, Karmil ve Karakaya’nın vatandaşlarla bir araya gelerek samimi bir ortamda sohbet ettikleri ve ilçenin gelişimine katkı sağlamak için yapılan çalışmaları değerlendirdikleri görülüyor.

Kaynak (Foto – Haber): https://www.samsungazetesi.com/tekkekoy-belediye-baskani-hasan-togar-cay-sohbetine-katildi-talep-ve-onerileri-dinledi
İçerikler yeniden haberleştirilmiştir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments