yükleniyor...

TCL NXTPAPER 11, şık tasarımı iF Tasarım Ödülü aldı

TCL NXTPAPER 11, modern ve şık tasarımı ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. IF Tasarım Ödülü kazanan bu ürün, yüksek kaliteli bir ekran teknolojisi sunarak göz yorgunluğunu azaltıyor. TCL NXTPAPER 11, okuyucular için ideal bir cihazdır ve uzun süreli okumalarda daha rahat bir deneyim sunar. İnce ve hafif tasarımı sayesinde taşınabilirlik açısından da avantajlıdır. TCL NXTPAPER 11, Türkiye’deki kullanıcıların tercihlerine uygun olarak tasarlanmıştır ve mükemmel bir okuma deneyimi sunar.

TCL NXTPAPER 11 İle Prestijli iF Tasarım Ödülü!

TCL NXTPAPER 11, benzersiz göz bakım teknolojisi ile birlikte sektör lideri tasarımı sayesinde dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden iF Tasarım Ödülü’nü kazandı.

Shik ve Yenilikçi Tasarım

TCL’ın NXTPAPER 11 tableti, akıllı bağlantılı deneyimlerinde öncü olarak kendisini göstermektedir. Şık tasarımı ve yenilikçi NXTPAPER 2.0 teknolojisi ile birlikte çarpıcı ekranı, hem görsel deneyim hem de benzersiz göz bakımı sağlamaktadır.

Küresel Çapta Başarı

TCL’nin NXTPAPER 11 tableti, dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden olan iF Tasarım Ödülü’ne layık görüldü. 2023 yılında 56 ülkeden yaklaşık 11 bin başvuru yapılan ödülde, TCL NXTPAPER 11 sektör lideri tasarımı ve benzersiz göz bakım teknolojisi ile birinciliği elde etti.

Özellikler

  • Yenilikçi NXTPAPER 2.0 teknolojisi
  • 11 inç 2K tam renkli elektronik kâğıt benzeri ekran
  • Yansıma engelleyici özelliklerle tasarlanan tablet
  • Güneş ışığı altında veya herhangi bir açıdan bile keyifli bir ekran deneyimi yaşatıyor
  • Ekran parlaklığı 500 nit’e kadar çıkarak sınıfının en iyisi
  • Mavi ışık azaltma konusunda TÜV kriterlerini aşıyor
  • 462 gr. ağırlığında ve 6,9 mm. kalınlığında olan NXTPAPER 11, sınıfının en hafif tableti

Açıklama

TCL Communication CMO’su Stefan Streit, TCL NXTPAPER 11’in prestijli tasarım ödülü kazanmasının, ekran mükemmelliğinden ödün vermeden yenilikçi göz bakımı sunmanın doğru yol olduğunu teyit etti. TCL, sektör lideri ekran teknolojisi ile birinci sınıf tasarımı bir araya getiren ürünleri geliştirmek için çalışmaya devam ediyor.

TCL NXTPAPER 11, şık tasarımı iF Tasarım Ödülü aldı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere TCL NXTPAPER 11, şık tasarımı iF Tasarım Ödülü aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Fenerbahçe – Beşiktaş Maç Sonu | Uğur Karakullukçu & Mustafa Demirtaş & Ersin Düzen | V DERBİ Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz 10 Kilo Biberden Ne Kadar Salça Çıkar dijital platform ne demek yapılacaklar listesi uygulama subdomain mi klasör mü mastika rakı fiyatı rakı fiyatları nick oluşturucu 1986 dogumlu kaç yaşında oluyor