Tatilde Wolfteam oyna, 100 bin TL kazan

14.01.2019
A+
A-

Türkiye’nin en popüler FPS oyunu Wolfteam, yarıyıl tatilinde 100 bin TL ödüllü turnuva düzenliyor. 2 arkadaşıyla beraber ekip kuran genç Wolfteam aktörleri, 100 bin TL ödüllü ve turnuvaya katılıp online şekilde savaşım etme şansını bulacak. Turnuva 30 Ocak’ta başlayacak.

Tatilde Wolfteam oyna, 100 bin TL kazan

Yarıyıl tatili başlıyor ve Netmarble Türkiye, Wolfteam oyuncularını eğlenceli bir turnuva deneyimine çağırıyor. Wolfteam’in sömestr tatiline özel şekilde düzenleyeceği turnuvanın yekün ödülü 100 bin TL.

Arkadaşına güvenen gelsin

İsteyen her Wolfteam oyuncusu, Wolfteam’deki yeteneğine güvenilmiş olduğu 2 arkadaşıyla birlikte kuracağı takımlarla online olarak düzenlenecek turnuvaya katılabilir. 100 bin TL ödüle sahip olan Wolfteam turnuvası 30 Ocak’ta başlamış olacak.

Takımlarını kuran oyuncular 11 Ocak 2019 tarihinden itibaren turnuvaya kayıt olabilecek. Kayıtlar 28 Ocak’a kadar sürecek ve turnuva 30 Ocak’ta başlayacak.

Tatilde 100 bin TL kazanma şansı

Netmarble Türkiye olarak amaçlarının Türkiye’de gençlere okulların yarıyıl dinlence döneminde eğlenceli vakit geçirmelerini ve iyi bir oyuncu olmaları için deneyim kazanmalarını sağlamak olduğunu belirten Netmarble EMEA Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz, “Yarıyıl tatilinde başlatacağımız bu özel turnuva ile Wolfteam tutkunlarına eğlenceli bir turnuva tecrübesi sunuyoruz. Arkadaşlarına güvenen oyuncular hem Wolfteam evveliyatına adlarını yazdırma hem de 100 bin TL ödülü kazanma fırsatına sahip olacak. Şimdiden tüm oyunculara güzel bir dinlence ve turnuvada başarılar diliyorum.” dedi.

"Tatilde Wolfteam oyna, 100 bin TL kazan konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Tatilde Wolfteam oyna, 100 bin TL kazan ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tatilde Wolfteam oyna, 100 bin TL kazan ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları