yükleniyor...

Tasarım Harikası Xiaomi Mi Mix 3!

Xiaomi tarafından tasarlanan sıfır çerçeveli yeni akıllı telefon Mi Mix 3’ün tasarım konsepti görüntüleri sızdırıldı.

Tanıtılmasına yaklaşık bir yıla yakın bir süre bulunan Çinli teknoloji şirketi Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Xiaomi Mi Mix 3 hakkında tasarım deatylarını gösteren görseller sızdırıldı.

Çerçevesiz ekran tasarımına geçiş yapmaya başlayan akıllı telefon markaları yavaş yavaş bu tasarımları da geliştirmeye başladı. Xiaomi tarafından gelecek yıl tanıtılması beklenen Mi Mix 3 için çerçevesiz akıllı telefon tasarım görselleri sızdırıldı. Çerçevelerin tamamının kaldırıldığı yeni amiral gemisinde kavisli bir ekran tercih edilmesi söz konusu.

Çerçevelerin en az oranda kullanılmaya başlandığı Xiaomi Mi Mİx serisinde gittikçe iyileştirmelerin yapıldığı açıkça görülüyor. Çinli teknoloji şirketi tarafından tasarlanan dört tarafının da çerçevesiz bir ekrana sahip olması beklenen Xiaomi Mi Mix 3 amiral gemisi tamamen sıfır çerçeve ve kavisli ekran özelliklerine sahip olacak gibi duruyor.

Cihaz üzerinde ön kamera ekranın üzerine konumlandırılacak. Ön kamera için sol köşede küçük bir kısım bulunan akıllı telefonda ilk kez çift kamera sistemi kullanılacak. Arka kameranın altlı üstlü iki kamera lensi bulunması dikkat çeken bir diğer ayrıntı oluyor. Yeni akıllı telefonun geçtiğimiz gün tanıtılan Snapdragon 845 destekli ve en az 6 GB RAM kapasiteli olması bekleniyor.

Tasarım Harikası Xiaomi Mi Mix 3! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Tasarım Harikası Xiaomi Mi Mix 3! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla