Tago Arc

  • 15 Şubat 2015
  • 923 kez görüntülendi.
Tago Arc

Bağış kampanyası ile istediği miktara ulaşan Tago Arc adlı akıllı bilezik ile tasarım ve moda öğeleri teknoloji ile buluşmaya devam ediyor. Bataryasız şarj devri gerçeğe mi dönüyor.

Akıllı saatlerden sonra gücü ve tercih edilirliği yükselen akıllı bilezikler ilginç özellikler kazanarak yoluna devam ediyor. Indiegogo adlı Kickstarter‘a benzeyen bağış kampanyasını web sitesinde gerçekleştiren bir proje, bu konuda harika bir örneği karşımıza çıkarmaktadır.

Tago Arc adını taşıyan bu akıllı bilezik kısa sürede 40 bin dolarlık hedefe ulaşarak yola çıkacağını çoktan müjdesini verdi.

Ürünün görünüşü: Tago Arc her şeyden önce görsel olarak tam anlamıyla devrimsel bir üründür. Çok daha şık, ilgi çekici ve uzun süre bilekte taşınmak isteyecek bir tasarıma sahip bir üründür. Tago Arc’ın e-ink ekranı sayesinde görünümü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz, Android telefonunuzdan tasarımlarınızı rahatlıkla aktarabiliyorsunuz. Öte yandan kendi tasarımlarınızı oluşturup bilekliğe transfer etmek de mümkün. Uygulama ile birlikte tanesi 1 dolara satılacak ekstra görsel içerikler de cabası. Bir başka dikkat çeken özellik ise Tago Arc’ın NFC özelliği aktif konumdaki Android telefondan her türlü görseli kendi bünyesine çekebilmesidir ki bu özelliğe fazla rastlanmaz.

Bataryasız şarj nasıl yapılır?

Tago Arc akıllı bilezik NFC yöntemi ile telefonunuzdan enerji alıp kendini şarj edebilmektedir. Böylece batarya derdine de son vermiştir.

Ve okuyanlar merak ediyor ise ürünün bulunduğu Indiegogo sayfasına buradan ulaşabilmektesiniz.

unutmadan ürün hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Berkay dedi ki:

    Bence gereksiz

BİR YORUM YAZ