SONRAKİ
Msi GE62 7RD Apache İnceleme Msi GE62 7RD Apache İnceleme
481
178 0

Swatch Akıllı Saat Geliyor!

Swatch Akıllı Saat Geliyor!
Yazar: Technosfer Haber Merkezi

11 Kasım 2017

Dünyanın en iyi saat firmalarından biri olan Swatch akıllı saat tasarladı. Tasarladığı bu saatin pil ömrü’nün 6 ay gideceği belirtildi. Akıllı saat ile Apple firmasını zora sokacak gibi. Swatch akıllı saat ile kullanıcıları en çok yıpratan sorun olarak bilinen şarj sorunlarını ortadan kaldıracak.

swatch akıllı saat

Akıllı saat ile insanları sevindiren bir haber ile geldi. Swatch CEO’su Nick Hayek bir İşveç gazetesine verdiği röportaj ile  üretecekleri yeni Akıllı saat’in pil ömrünün 6 ay olacağını duyurdu. Akıllı saat üretiminde batarya kullanmayacak. Batarya yerine pil tercih edilecek. Apple Watch ve dengi olan diğer saatler maksimum 18 saatlik bir kullanım sunuyor. Swatch’ın akıllı saat’inin ne zaman satışa sunulacağı ve ücreti hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Her hangi bir bilgi gelirse sizlere paylaşacağız.

KATEGORİLER:
ETİKETLER:


" Swatch Akıllı Saat Geliyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Swatch Akıllı Saat Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Teknoloji Haberleri olarak hemen yukarıda Swatch Akıllı Saat Geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Technosfer Haber Merkezi Hakkında:

YORUMLAR
    Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
    ZORUNLU

    GELEN YORUMLAR (0)

    Copyright © 2015 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır.