Superonline limitsiz internet tariflerini açıkladı

Türkiye’nin önde gelen web servis sağlayıcılarından Turkcell Superonline yeni kotasız web paketlerini deklare etti.

Superonline limitsiz internet tariflerini açıkladı

Yeni yıldan itibaren internette kotaların kalkmasıyla beraber web servis sağlayıcılar yeni paketlerini açıklamaya başladı. Bunlardan önde gelen Turkcell Superonline iki yeni kampanya kapsamındaki paketlerini duyurdu.

Turkcell Superonline limitsiz internet paketlerini deklare etti

Firmanın ilk kampanya duyurusu Fiber Platin paketlerle alakalı. İlk ay 100 Mbps sürat hediyesi de sunan bu paketlerde kotasız şekilde 35, 50 ve 100 Mbps hızlar sunuluyor. Bu paketler için istenen ücret ise sırası ile 99.90, 129.90 ve 199.90 TL oldu. Bu paketlerde taahhüt süresinin 1 yıl bulunduğunu da belirtelim. Bu kampanya ile alakalı bilgileri şirketin internet sitesinde gözlemleyebilirsiniz. Eski fiyatlara göre baktığımızda Platin paketlerde indirim bulunduğu görülüyor.

Superonline limitsiz internet tariflerini açıkladı

Superonline limitsiz internet tariflerini açıkladı

Firmanın açıkladığı bir öteki limitsiz paket ise Turkcell Fiber Limitsiz İnternete Giriş Kampanyası oldu. Bu kampanyada 12 ay taahhüt verenlere ayda 15 Mbps hızında kotasız internet hizmeti 79.9 TL şekilde sunulmaktadır. Firmanın daha ilkin 100 GB kotalı paketler için 24 Mbps hızında 59.9 TL istediğini de hatırlatalım. Yani kota bulunmamaktadır fakat web hızları düşmüş halde.

"Superonline limitsiz internet tariflerini açıkladı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Superonline limitsiz internet tariflerini açıkladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Superonline limitsiz internet tariflerini açıkladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları