Super Meat Boy ücretsiz oldu

01.01.2019
A+
A-

Oldukça zor bir platform oyunu olan Super Meat Boy Epic Games’in oyun mağazasında ücretsiz oldu.

Super Meat Boy ücretsiz oldu

İlgilenenler Epic Games Store üstünden giriş yaparak oyunu ücretsiz bir şekilde edinebilir ve ardından Epic Games Launcher vasıtasıyla oyunu bilgisayarına indirebilir. Super Meat Boy 10 Ocak tarihine kadar parasız dağıtılacak.

Peki oyunun amacı ne? Hikaye bize neler sunuyor? Bandage Girl, şeytani Dr. Fetus tarafından kaçırılır. Yani sıra dışı kahramanların kendilerini gösterme vakti geldi. Sadece Meat Boy adlı küçük, cildi olmayan, küp biçimli bir tanesi ölümden beter kadere sahip kız arkadaşını kurtarabilir.

Super Meat Boy parasız oldu!

Smokin giyen tehlikeli Dr. Fetus’u 300’den çok bölüm boyunca takip ederek kıyma makinesi boyunca yeteneklerinizi gösterin. Bu unutulmaz retro tarzı macerada kıyma olmamak için ezici ve aldatıcı tuzaklar ve epik şef dövüşleri ile iyi kontrole ve anlık zamanlama oluşturmaya ihtiyacınız olacak.

Kısacası ben saçımı başımı yolmayı seviyorum diyen oyunculardansanız o zaman Super Meat Boy’u kaçırmayın diyoruz. Buradan oyunu indirebilirsiniz.

"Super Meat Boy ücretsiz oldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Super Meat Boy ücretsiz oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Super Meat Boy ücretsiz oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Furkan YURDAKUL
Furkan YURDAKUL
Teknoloji ve yazılımı seven küçük bir şahsiyet :)
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları