yükleniyor...

Su Geçirmez AirPods Kılıfı Geliyor

AirPods kılıfı deyip geçmemek gerekiyor çünkü son gelen bilgilere göre su geçirmez bir Apple kılıfı piyasaya çıkacak. Detaylar haberimizde.

Apple yeni bir patentin peşinde. Apple iPhone 7 modeli ile birlikte tanıttığı kulakları AirPods için su geçirmez kılıf üretme çabasında. Su geçirmez AirPods kılıfı kablosuz iPhone şarjı için de kullanabileceksiniz. Apple iPhone 7 modelinde kullanılmak üzere tanıttığı kablosuz kulaklıkları için su geçirmez bir kılıf üretme patenti almak için uğraşıyor. Apple’ın yeni almak istediği patentte en dikkat çeken kısım kılıfın kablosuz şarj özelliği de sunacak olması.

SU GEÇİRMEZ AİRPODS KILIFININ ŞEMASI BASINA SIZDI

Apple’ın yeni almak istediği bu patent geçtiğimiz ay Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Marka Ofisi’ne yapılan 250 başvuru arasında yer alıyor. Yeni AirPods kılıfı Apple Watch, MacBook, iPhone ve iPad gibi Apple cihazlarını şarj edebilecek. Bu durum zaten beklenen bir olay ancak asıl önemli detay şu; Apple ürünleri dışında diğer markaların kablosuz şarj desteği sunan cihazları da bu kılıf sayesinde şarj edilebilecek.

su geçirmez airpods kılıfı

Bu kılıf eğer patenti alabilirse Apple tarafından üretilebilecek ancak şu an için üretimi konusunda kesin bir bilgi yok. Yani her şey Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Marka Ofisi’ne kalmış durumda gibi görünüyor. Su geçirmez kılıf ile birlikte Apple ürünlerini kullanmak çok daha zevkli olacak.

Su Geçirmez AirPods Kılıfı Geliyor konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Su Geçirmez AirPods Kılıfı Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla