yükleniyor...

Steve Jobs İmzalı Çek Dudak Uçuklatan Fiyata Satıldı

Steve Jobs imzalı çek, son derece yüksek bir fiyata satıldı. Jobs tarafından imzalanmış olan bu nadir parça, teknoloji dünyasının efsane ismi Steve Jobs’a olan hayranlığıyla bilinenler arasında büyük ilgi uyandırdı. İmzalı çek, sahibi için önemli bir anlam taşıyor ve ona özel bir yerde saklanacak. Bu tarihi parçanın satış fiyatı, çoğu kişinin dudakları uçuklatacak derecede yüksek seviyelerde gerçekleşti. Steve Jobs hayranları için eşsiz bir memento olan bu imzalı çek, yüksek kaliteli bir koleksiyon parçası olarak gelecek nesillere taşınacak.

Steve Jobs İmzalı Çek

Steve Jobs imzalı çek düzenlenen bir açık artırmada dudak uçuklatıcı bir fiyat karşılığında satıldı. 1976 yılında Jobs tarafından doldurup imzalanan Apple Computer Company çeki, sahibini RR Auction tarafından düzenlenen açık artırmada buldu.

Çek, Kuzey Kaliforniya’daki teknoloji şirketlerine hizmet veren danışmanlık firması olan Crampton, Remke & Miller Inc. için yazılmıştı. Bu, söz konusu firmaya 175 dolar ödemek için yazılan bir çekti. Çeki asıl özel kılan unsur ise çekte görülebilecek adresti. Bu, Jobs’ların evinin garajını gösteren Apple’ın ilk adresiydi.

RR Auction Başkan Yardımcısı Bobby Livingston, satın alım hakkında yaptığı açıklamada bu çeklerin sadece Apple’ın kuruluş hikâyesini anlatmakla kalmadığını aynı zamanda Jobs’un imzasının mükemmel örneklerine sahip olduğunu söyledi. Ayrıca bu çeklerin Jobs’un imzasının gerçekliği ile ilgili endişeleri de giderdiğini belirtti.

Steve Jobs İmzalı Çek Ne Kadara Satıldı?

1976 yılında Jobs’un bizzat doldurup imzaladığı çek, açık artırmada 106 bin 985 dolar karşılığında satıldı. Çekin kim tarafından satın aldığı ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Steve Jobs ve Steve Wozniak tarafından imzalanan başka bir çek de 2022 yılında açık artırmaya çıkarılmış ve bu çek 164 bin dolar karşılığında alıcısını bulmuştu. Bu da son satılan çekin önceki satılan çeke kıyasla daha biraz daha düşük bir fiyat ile satıldığını gösteriyor.

Steve Jobs İmzalı Çeklerin Önemi

Steve Jobs imzalı çekler, sadece bir koleksiyoncu için değil, aynı zamanda teknoloji dünyası ve Apple hayranları için de büyük bir öneme sahip. Bu çekler, Apple’ın kuruluş dönemini ve Jobs’un şirketin gelişim sürecindeki rolünü göstermesi açısından oldukça değerlidir.

Görüşleriniz Neler?

Peki, siz bu satış ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Steve Jobs imzalı çekler hakkında görüşlerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın.

SEO uyumlu olması için aşağıdaki önerileri de dikkate alın:

– Başlık etiketleri (h2, h3, h4…) kullanarak önemli anahtar kelimeleri vurgulayın.
– Paragraf aralarında boşluk bırakın ve okunabilirliği artırın.
– Önemli kelimeleri bold veya strong etiketi kullanarak öne çıkarın.
– Etiketleri ve başlıkları kısa tutun ve özgün olmaya özen gösterin.
– Meta açıklamalar ve etiketleri kullanarak içeriğinizin ne hakkında olduğunu açıklayın.
– İçeriğinizin paylaşımı için sosyal medya paylaşım butonları ekleyin.

Steve Jobs İmzalı Çek Dudak Uçuklatan Fiyata Satıldı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Steve Jobs İmzalı Çek Dudak Uçuklatan Fiyata Satıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Rüveyda Ne Demek Menajerimi Ara Son Bölüm Izle Nöbetçi Noterler Nöbetçi Eczaneler Aba Nedir sosyal medya faydaları zyxel modem kurulumu gta 6 sistem gereksinimleri adet geciktirici ilaç isimleri Market Fiyatları