Steam Yaz İndirimleri Tarihi Belli Oldu!

09.05.2018
A+
A-

Steam tarafından geleneksel hale gelmeye başlayan yaz indirimlerinin bu yılki tarihleri Twitter üzerinden açıklandı.

Steam Yaz İndirimleri Tarihi Belli Oldu!

Dünyanın en popüler online oyun platformu Steam üzerinden her yıl gerçekleştirilen dönemsel indirimler bu yıl da devam ediyor. Yaz tatilinin de gittikçe yaklaşmasına doğru Steam tarafından bu yılki yaz indirimleri tarihleri açıklandı.

Steam’in bu yıl yaz döneminde yapacağı indirimlerin tarihini Twitter’daki resmi hesabı üzerinden duyurdu. Twitter üzerinden paylaşılan tweet Steam Database adında bir kullanıcı hesabı üzerinden gönderilmiş ve indirimlerin 21 Haziran günü başlayacağı belirtiliyor. Bitiş tarihi konusunda herhangi bir bilgi vermeyen şirket geçtiğimiz yıl yaptığı yaz indirimleri süresini 2 hafta boyunca devam ettirmişti.

Eğer şirket stratejisi aynı şekilde devam edecekse bu yılki Steam yaz indirimleri süreci 4 Temmuz tarihinde sonlanacak gibi görünüyor.

Şu an için belirtilen tarihler doğrulanmamış olsa da Steam tarafından yapılan yaz indirimleri genellikle belirli dönemlere denk geldiği için tahmin edilebilir bir tarihe sahip olduğunu belirtelim.

"Steam Yaz İndirimleri Tarihi Belli Oldu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Steam Yaz İndirimleri Tarihi Belli Oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Steam Yaz İndirimleri Tarihi Belli Oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

teknoloji haberleri

teknoloji haberleri 2019

sorun şikayet

technosfer

otomobil inceleme

inceleme

sorunu

sorunları
kullanıcı yorumları