yükleniyor...

Steam Yaz İndirimleri Belli Oldu!

Geleneksel hale gelen Steam yaz indirimleri döneminin tarihleri sızdırıldı. Valve’ın oyun platformu Steam’in indirim tarihlerinin başlangıcı ve bitişi yaz gelmeden belli oldu.

Geleneksel hale gelen Steam yaz indirimleri döneminin tarihleri sızdırıldı. Valve’ın oyun platformu Steam’in indirim tarihlerinin başlangıcı ve bitişi yaz gelmeden belli oldu.

Video oyun geliştiricisi ve yayımcısı şirket Valve’ın dijital oyun platformu olan Steam’in son günlerde heyeceanla beklenen yaz indirimi günleri sonunda belli oldu. Yaz indirimlerinin başlangıç ve bitiş tarihleri bir sızıntı sayesinde belli oldu. Steam oyun platformunun geliştiricisi Valve tarafından oyun geliştiricilerine atılan mailde yer alan tarihleri bağımsız bir oyun geliştiricisi sızdırdı.

Mailde yer alan bilgilere göre Steam’in Summer Sale adını verdiği yaz indirimleri 22 Haziran 2017 tarihinde başlayacak ve 5 Temmuz 2017 tarihine kadar devam edecek.

Oyun platformunun yaratıcısı tarafından Valve tarafından henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak mailde belirtilen tarihleri de göz ardı etmemek gerekiyor. Zira doğruluk payı var.

Steam tarafından gerçekleştirilecek olan yaz indirimleri kapsamında en çok satın alınması beklenen oyunlar Rise of the Tomb Raider, Mafia III, Quantum Break, Resident Evil 7, Grand Theft Auto V olarak tahmin ediliyor.

Genel olarak Steam platformunda yer alan oyunlara yaklaşık %33 ile %90 civarında bir indirimin uygulanması söz konusu. Bir diğer ihtimal ise E3 2017 kapsamında tanıtılacak olan yeni oyunların eski versiyonlarının satışının yapılabilmesi için eski versiyonlara da yaz indirimi kapsamında bir indirim söz konusu olabilir.

Steam Yaz İndirimleri Belli Oldu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Steam Yaz İndirimleri Belli Oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla