yükleniyor...

StarLink (STARL) Coin Nedir ?

StarLink Projesi, topluluk tarafından hareket eden tamamen merkezi olmayan bir projedir. Platformun yerel kripto para birimi STARL coin, LEASH dağıtımcısı tarafından yanlışlıkla başlatıldıktan sonra topluluğa ait bir projeye dönüştürülmüştür.

Starlink, eğlence, oyunlaştırma ve eğitim kategorileri için bir merkez haline gelirkengerçek dünya alanı ve sanal gerçekliğe (VR) bağlı kavramların temsilleri olarak diğer NFT’lere yeni görsel ve işitsel uyarlamalara da yer verilen kripto para ağıdır.

StarLink Coin Kaç TL?

Starlink Coin’i merak eden kullanıcıların sorduğu sorulardan biri de StarLink Coin Kaç TL şeklindedir.

StarLink Coin şu andaki fiyatı ile ₺0,000370 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺343.643.469 TRY ancak tabii bu veriler anlık olarak değişmekte ve sürekli güncellenmektedir.

StarLink (STARL) Coin Güvenilir Mi ?

Starlink Coin uzun vadede sanal gerçeklik oyunların artmasıyla ve Facobook’un Metaserve evreninin dünyada yaygınlaşmasıyla ileride çok büyük bir evren olacağını düşünüyoruz bu sebepler. Starlink Projesi ve STARL Coin güvenilir diyebiliriz.

StarLink (STARL) Coin Nasıl Alınır ?

STARL Coin OKEx, MEXC Global, Gate.io, Shibaswap, Uniswap gibi dünyaca ünlü kripto para borsalardan satın alınabilir.

StarLink (STARL) Coin Yorumu ?

STARL Coin piyasa analizlerine baktığımızda,son zamanlarda Starlink projesine ilginin çok fazla arttığını ve coinlerle ilgili haber paylaşan çoğu sitenin bu projeye yoğunlaştığını görüyoruz. Yatırımcıların büyük yatırımlar yaptığı STARL Coin son zamanlarda günlük hacminde büyük bir yükseliş sergiledi. Son 24 saatte 462.923.517 milyon dolarlık alım satım yapılarak büyük bir atılım yaptı.

StarLink (STARL) Coin Geleceği ?

STARL Coin, ilerleyen zamanlarda metaverse sektörüne olan ilginin artmasıyla dahada değerleneceği düşüncesindeyim. Piyasada şu an düşüş görünsede yakında toparlanma evresine girecektir.

StarLink (STARL) Coin Ne Zaman Çıktı ?

Starlink Coin, İlk olarak 25 ocak 2021 tarihinde OKEX borsasında piyasa sürüldü.

StarLink (STARL) Coin Nedir ? konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere StarLink (STARL) Coin Nedir ? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla