yükleniyor...

Spotify, Yepyeni Bir Özelliğini Duyurdu !

Spotify, sanatçıların albümleriyle ilgili verilerini takip edebileceği uygulaması <Spotify for Artists< özelliğini duyurdu. Şimdilik sadece iOS platformunda olan bu özelliğin detayları haberimizde.

Spotify, hem profesyonel hem de amatör müzisyenleri geliştirebilen bir uygulama. Dünya’nın en çok kullanılan müzik programı olan Spotify, premium’unun pek pahalı olmaması, sunduğu detaylı özellikler ve tasarımı ile kullanıcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Spotify , özellikle amatör sanatçıları geliştirmek adına yeni özellikler sunuyor şu sıralar.

 

Eğer bir sanatçıysanız ve şarkılarınız Spotify üzerinde yayınlanıyorsa, şarkılarınızın ne kadar dinlendiğini, hangi aralıklarla dinlendiğini ve ne kadar hit aldığı gibi bilgilere Spotify for Artists sayfasında browser üzerinden erişebiliyordunuz. Şimdi ise Spotify bunu bir uygulama haline getirerek, şarkılarını Spotify üzerinden paylaşan sanatçıların, şarkılarıyla ilgili anlık verileri alma deneyimini arttırmayı hedefliyor. 

İlk başta iOS’a çıkan ve Android tarafına da gelmesi beklenen Spotify for Artists uygulaması , tarayıcı üzerinden yaptığınız bütün görüntüleme özelliklerine erişimi sağlayacak. Eğer Spotify’da sanatçı hesabına sahipseniz, hemen bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

Spotify, Yepyeni Bir Özelliğini Duyurdu ! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Spotify, Yepyeni Bir Özelliğini Duyurdu ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla