yükleniyor...

Spotify Güncellendi! Yeni Özellikler Eklendi!

Online müzik platformu Spotify, premium kullanıcıları için yeni bir güncelleme yayınladı ve bu güncelleme ile premium kullanıcılara daha fazla özellik sunmaya başladı.

Online müzik platformu Spotify, premium kullanıcıları için yeni bir güncelleme yayınladı ve bu güncelleme ile premium kullanıcılara daha fazla özellik sunmaya başladı.

Spotify tarafından bugün yayınlanan güncelleme kapsamında premium kullanıcıları bundan sonra kişiselleştirilmiş sanatçı radyolarına ve yeni arama özelliklerine sahip olacaklar.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, iOS ve Android işletim sistemli cihazlarda kullanan Spotify uygulamaları için yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncellemenin ana hedefi premium kullanıcıların deneyimini arttırmak oldu. Premium Spotify kullanıcılarının yeni güncelleme ile birlikte daha aktif çalışan bir radyo özelliğine ve arama özelliklerine sahip olacakları belirtildi. Arama ekranına giriş yaptığınız zaman ekranın üst kısmında müzik türleri için de bir kategori yer alacak.

Spotify Premium üyelerine verilen bir diğer yeni özellik de kişiselleştirilmiş radyo uygulaması. Haftalık keşifler ve Spotify tarafından sunulan diğer kişiselleştirilmiş çalma listelerinde yer alan algoritmalar radyo özelliği için de eklendi. Dinlemek istediğiniz radyo içerisinde yer alan listeleri çevrimdışı dinlemek için indirme işleminizi gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Şarkı arama kısmında sunulan yenilik ise aramak istediğiniz şarkının farklı yorumları yerine, şarkının bulunduğu müzik türüne uygun olan diğer şarkılar tarafınıza sunulacak.

Spotify Güncellendi! Yeni Özellikler Eklendi! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Spotify Güncellendi! Yeni Özellikler Eklendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.