yükleniyor...

Spider-Man PlayStation 5 İçin 4K Olarak Geliyor! Buyurun Videosu!

Spider-Man PlayStation 5 için yoğun bir şekilde bekleniyor ve bu dengeye göre karşımıza geliyor. 60 FPS oynanabilecek oyan 4K seçeneklerle geliyor ve hepimiz için bir deneyim ve denge oluşturuyor. Spider-Man Miles Morales isimli oyunla ilgili açıklama yapan oyun üreticileri, süreçle ilgi de geniş bir seçenek oluşturuyor.Söz konusu performans moduyla ilgili olarak çözünürlükler sürekli değişebiliyor. 4K dahilinde kullanılabilecek olan yeni oyun demoları hepimiz için bir yapı ve seçenek oluşturuyor. Bunun da bazı seçeneklere bağlı olması gerekiyor. Pik noktasına ulaşan oyun için ışık takipleri ve diğer çevresel etkenler de her zaman karşımıza çıkmış oluyor diyebiliriz. Akıllara gelen bazı sorular ve cevaplar var.

Spider-Man PlayStation 5 isteğe bağlı performans modu  nedir?

İsteğe bağlı performans modu hayatımıza renk katan ve özel bir yapıda sunulan bir moddur. Zaten bu PS5 ile ilgili bir çözüm olduğu için sunulan bu mod, en azından oyun dünyası için büyük bir renk olarak sunuluyor. PlayStation 5 konsolu için duyurulan ilk oyunlardan bir tanesi Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’ti. Oyunun geliştirici stüdyosu Insomniac Games, bugün Twitter üzerinden yaptığı açıklamada PlayStation 5 üzerinde oyunun seçeneğe bağlı ‘Performans Modu’ olacağını açıkladı.Yeni nesil performans modu ile sunulacak olan bu oyunla ilgili olarak karşımıza da detaylı ve deneyimli seçenekler çıkıyor diyebiliriz. Performans modunda çözünürlük 4K seviyesine çıkacak ve oyunla birlikte güçlü bir ilerleme yaşanacak.Miles Morales oyunun PlayStation 5’te performans moduna sahip olacak olması orijinal Marvel’s Spider-Man soruları oluşturuyor. Keza oyunun benzer bir özelliğe sahip olup olmayacağı konusunda soruların akıllara gelmesine sebep oluyor. Eğer ki her iki oyun da PlayStation 5’te 4K 60 FPS oynatabilecek benzer motorda çalışacaksa bu, yeni nesil konsolun ‘Boost Mode’ ve geriye dönük uyumluluk konusundaki gücünün bir göstergesi olabilir. Bu konuyla ilgili net bir gelişme yok henüz lakin marka bazlı ilerlemelerde özellikle PS5 adına bir seçenek oluşturuluyor diyebiliriz.Oyunun Kasım sonu Ocak başı gibi çıkacağı söylendiği için ihtiyaçlara dair de bu seçeneklerle çıkacak gibi görünüyor. Oyunla ilgili yapılan açıklamalara göre eşsiz görevler sunulacak ve Marvel ile ilgili olarak New York üzerinde geniş bir çalışma yapılacak.

Spider-Man PlayStation 5 İçin 4K Olarak Geliyor! Buyurun Videosu! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Spider-Man PlayStation 5 İçin 4K Olarak Geliyor! Buyurun Videosu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla