yükleniyor...

Spider-Man Artık Marvel Evreninde Karşımıza Çıkmayacak

Spider-Man artık Marvel evreninde karşımıza çıkmayacak gibi duruyor bu bilgi Sony ve Marvel’ın arasında ki bir sıkıntıdan ötürü gerçekliğe kavuşabilir.Geçtiğimiz senelerde takipçilerini şaşırtarak Sony ve Marvel arasındaki anlaşma ile Marvel sinema evrenine katılan Spider-Man bulunduğu Marvel filmlerinde oldukça sevilmiş durumdaydı.Film hakları satılan kahramanlar arasında yer alan Spider-Man uzun uğraşlar sonunda tekrardan evine yani Marvel stüdyolarına kavuşmuştu. Fakat Hollywood’dan gelen son haberlere göre bu anlaşma durma noktasına gelmiş gibi duruyor.Sony ve Disney arasındaki anlaşmazlık sebebi ile Marvel Studios artık Spider-Man’i kullanamayacak gibi duruyor. Spider-Man’in Marvel Studios tarafından çekilen Spider-Man: Far From Home tüm zamanların en çok kazanan Spider-Man filmi haline gelmesi ile yapımcılık hakların da anlaşamama olduğu düşünülmekte.Bir Sony temsilcisinin yaptığı açıklamada söylediği bir yapımcı anlaşmazlığı olduğu ve görüşmelerin devam ettiği oldu. Kevin Feige’nin de Spider-Man filmlerine yardım ettiği halde isminin geçmediğini de öğrenmiş bulunmaktayız.Sorunun ana hatları ile para olduğunu biliyoruz. Disney, yaptığı anlaşma ile çok ufak bir kazanç almasına rağmen Spider-Man’i kendi filmlerinde kullanabilecekti. Son çıkan filmlerin ışığında yeni bir anlaşma talep ettiklerini ve bu anlaşmanın kazanılan paranın eşit şekilde bölüşülmesine yönelik olduğunu bilmekteyiz. Sony ise bu tarz bir teklifi kabul etmemiş gibi gözüküyor.Spider-Man Artık Marvel Evreninde Karşımıza Çıkmayacak gibi dursa da yeni bir anlaşmaya varılması halinde tekrar planlandığı gibi 2 filmin planları hazır gibi duruyor. Bu 2 filmde de yönetmen Jon Watts olacak ve Spider-Man’i de Tom Holland canlandıracak gibi duruyor.Bunların yanı sıra Sony de kendine ayrı bir Spider-Man evreni düşünüyor gibi özellikle Spider-Man: Into the Spider-Verse tarzı yapımları arttırmaya istekli gibi duruyor.

Spider-Man Artık Marvel Evreninde Karşımıza Çıkmayacak konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Spider-Man Artık Marvel Evreninde Karşımıza Çıkmayacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla