yükleniyor...

Sosyal Medya Erişimi Yavaşladı

Dün akşam saatlerinde İstanbul Atatürk Havalimanı’nda gerçekleştirilen bombalı hain saldırıda 36 kişinin ölmesine ve çok fazla insanın da yaralanmasına yol açan patlamadan dolayı internet erişimi yavaşlatıldı, sosyal medya erişimi yavaşladı.

Getirilen yasak sonrasında Facebook, Twitter ve YouTube gibi sosyal medya platformlarına erişimler çok zor hale geldi.

Patlamayla ilgili verilerin paylaşılmasına yayın yasağı getirildikten sonra internet fark edilir şekilde yavaşladı.

İnternetin aşırı yavaş olması Facebook, Twitter, YouTube gibi sitelere girişin yavaş ya da hiç yapılamıyor olmasına yol açtı.

Kullanıcılar sosyal medya platformlarına erişimlerini VPN üzerinden gerçekleştirmeye çalışıyor.

Söz konusu bu sitelere erişimin yavaşlaması sadece Türkiye’de yaşanıyor fakat bu konu hakkında resmi bir açıklama yapılmış değil.

Sosyal Medya Erişimi Yavaşladı konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Sosyal Medya Erişimi Yavaşladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Shameless Izle Kısmetse Olur: Aşkın Gücü 101. Bölüm Tanıtımı Menajerimi Ara Son Bölüm Izle İzmir Nöbetçi Noterler Kayseri Nöbetçi Noterler Sınıf Öğretmenliği Atanmak Için Kaç Net Gerekir gl hf ne demek nick oluşturucu demon slayer izle