yükleniyor...

Sosyal Medya Değil Sosyal Çevre: Vero!

Farklı bir çok alanda paylaşım yapma imkanı sunan yeni sosyal medya ağı Vero adını hızlı bir şekilde duyurmaya devam ediyor.

Yeni sosyal medya değil yeni sosyal bir çevre yaratmak istiyoruz mottosuyla ortaya çıkan Vero sosyal ağı gün geçtikçe yayılmaya ve kullanıcı çekmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl Nisan ayında piyasaya çıkan ancak pek çoğumuzun yeni yeni adını duyduğu sosyal medya ağı Vero adını hızlı bir şekilde duyurmaya devam ediyor. Son zamanların fenomen sosyal medya uygulamaları Facebook ve Instagram gibi mecraların önüne geçmesi beklenen yeni sosyal medya platformu yapılan paylaşımlar alanında da çeşitlilik sunuyor.

 

New York’ta kurulan yeni sosyal medya platformu Vero, fotoğraf, video, bağlantı, müzik, konum, kitap, film/tv gibi pek çok alanda paylaşım yapma imkanı veriyor. Diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi yakın akraba, eş, dost, tanıdık kişilere yakalanma ihtimaliniz de azalıyor. Yeni bir kişiyi ağınıza eklerken tanıdık, arkadaş, yakın arkadaş gibi filtreler uygulayarak sizleri istenmeyen kişilerden saklamış oluyor.

Yeni sosyal ağ Vero’da hashtag kullanımı da mevcut. Uygulamadaki akış sırası paylaşım zamanına göre düzenleniyor. Ayrıca diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi sohbet seçeneği de bulunmakta.

App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde sahip olabileceğiniz uygulamanın ileriki zamanlarda ücretli kullanıma sunulması da mümkün gibi duruyor.

Sosyal Medya Değil Sosyal Çevre: Vero! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Sosyal Medya Değil Sosyal Çevre: Vero! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla