yükleniyor...

Sony Xperia XZ Premium Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları

2017 yılında üretilen Sony Xperia XZ Premium kullanıcıların yaşadığı sorunları ve kendilerince geliştirdikleri çözümleri sizler için derledik. Sık sorulan soruların bulunduğu yazımızda yaşadığınız sorun, çözüm ve kullanıcı yorumlarını yorumlar kısmından göz atabilirsiniz.

Sony Xperia XZ Premium’da oluşan tüm hata ve sorunlarınızı bizler ile paylaşarak, sorunlarınızı daha hızlı halletmeye ne dersiniz? Bu sayfada sadece sorunlar değil cihaz ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Cihaz için merak ettiğimiz ve sık sık sorduğumuz sorular ile başlayalım.

  • Sony Xperia XZ Premium’u nereden satın alabiliriz?

Teknoloji mağazalarında, e-ticaret sitelerinden satın alabilirsiniz.

  • Sony Xperia XZ Premium’un  işletim sistemi nedir?

Android 7.0 versiyonu kullanılmakta.

  • Sony Xperia XZ Premium’da  hangi işlemci kullanılmış?

SQualcomm Snapdragon 835 işlemcisi bulunuyor.

  • Sony Xperia XZ Premium, 4.5G alt yapısını destekliyor mu?

Ülkemizdeki 4.5G alt yapısını desteklemektedir.

  • Sony Xperia XZ Premium’un bataryası ne kadar?

3230 miliamper bataryası bulunuyor.

  • Sony Xperia XZ Premium’un kamerası kaç megapiksel?

13 MP ön kamerası, 19 MP arka kamerası bulunuyor.

  • Sony Xperia XZ Premium’un ne kadar Bellek(RAM) bulunuyor?

4 GB belleği bulunuyor.

Oluşabilecek herhangi bir sorunu lütfen aşağıda bulunan yorum formundan bizlere gönderin, en kısa zamanda sizler için sorunu çözebilecek fikirler vermeye çalışacağız. Lütfen unutmayın burada vereceğimiz herhangi bir bilgi varsayımlar üzerinden değerlendirilmektedir. Oluşan teknik aksaklıklarda lütfen cihazınızı kurcalamak yerine teknik destek ekibine gönderin veya sorun çözümüne odaklanmış kişilere ileterek yardım almayı sakın unutmayın.

Sony Xperia XZ Premium Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Sony Xperia XZ Premium Sorun, Şikayet ve Kullanıcı Yorumları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.