yükleniyor...

Sony Şaşırtıyor! İlk Çerçevesiz Telefonu Sızdırıldı!

Sony teknolojiye ayak uydurmaya başlıyor. Sony’nin H8541 adı verilen ilk çerçevesiz amiral gemisinin teknik özellikleri sızdırıldı.

Teknoloji dünyasında en çok eleştiri alan konu olan büyük çerçeveli akıllı telefonları tarihe gömmeye Sony’de katılıyor. Sony’nin çerçevesiz bir akıllı telefon üreteceği konusunda sızıntılar oldu.

Akıllı telefon pazarında büyük bir yeri olan Sony, tasarım konusunda en çok eleştirilen akıllı telefon markalarından birisi. Pazara sürdüğü cihazlar donanımsal olarak ne kadar yüksek seviyede olsa da sahip olduğu yüksek çerçeve oranı bir çok kullanıcının geri adım atmasına neden oluyor.

Eski zamanlarda akıllı telefonların sahip olduğu tasarımlar şık bir izlenim uyandırıyordu ancak zaman geçtikçe kullanıcıların ihtiyaçları ve istekleri de farklılaşmaya başladı ve artık çok fazla eleştiri odağı olmaya başladı.

Ancak nihayet Sony’de bu alışkanlığını bırakma yönünde ilerliyor. H5841 adı verilen modelin Sony tarafından çıkarılması beklenen çerçevesiz ilk akıllı telefonun  teknik özellikleri de belli oldu. 

Gorilla Glass 5 ile korunan ekranı 4K çözünürlüğe sahip ve ekran büyüklüğü 5.7 inç boyutunda. Sony tarafından gündeme alınan bu akıllı telefon 2018 yılında piyasaya süreceği ilk akıllı telefonlardan biri olacak gibi duruyor.

Sony’nin yeni çerçevesiz akıllı cihazının diğer özellikleri ise şöyle olacak:

Snapdragon 835 çip setinden güç alacak cihazın 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı bulunacak. 5.7 inç ekran büyüklüğüne sahip olan cihazın ekranı 4K çözünürlük kalitesinde görüntüye sahip olacak. 3420 mAh pil ömrü sunan Sony H8541 Android 8.0 Oreo ile gelecek.

Sony Şaşırtıyor! İlk Çerçevesiz Telefonu Sızdırıldı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Sony Şaşırtıyor! İlk Çerçevesiz Telefonu Sızdırıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla