yükleniyor...

Son Görülme Zamanı Instagram'a Da Geldi

Instagram gelişmeye devam ediyor. Bir sonraki hedefi direkt mesajda son görülme özelliğini aktif etmek oldu.

Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram, Facebook bünyesi dahilinde gelişmeye devam ediyor. WhatsApp üzerinde bir çok soruna sebep olan son görülme özelliği artık Instagram’a da gelmiş bulunmakta.

Direkt mesaj ssekmesi altında yer alan özel konuşmalarınızda karşınızdaki kişinin en son ne zaman aktif olduğunu gösteren kısım yer alıyor. Instagram uygulama ayarları ile aktif edip kapatabileceğiniz bu özellik yeni dertleri de beraberinde getirecek gibi duruyor.

Instagram’a getirilen bu yeni özellik kimileri için mutluluk sebebi olurken kimileri için de hüzne sebep oldu. Artık sadece WhatsApp’tan değil Instagram’dan da gözetim altındasınız. Evli çiftlere ve sevgililere duyurulur. 

Son Görülme Zamanı Instagram'a Da Geldi konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Son Görülme Zamanı Instagram'a Da Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru AK PARTİ’NİN İSTANBUL’DA TOKATLI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI Isparta Nöbetçi Eczaneler Kütahya Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü mastika rakı fiyatı rakı fiyatları nick oluşturucu nabızdan hamilelik testi