yükleniyor...

Snapdragon İşlemcili İlk Dizüstü Bilgisayar, Lenovo Miix 630

Lenovo,Miix 630 adlı Dünyada ilk defa Snapdragon işlemcili ilk dizüstü bilgisayarını tanıttı.

Ces 2018 etkinlikleri kapsamında yeni ürünlerini tanıtan teknoloji üreticileri bizleri bu etkinlikte fazlası ile heyecanlandırıyor. 

Lenovo tarafından geliştirilen Dünya’da ilk defa Snapdragon işlemcili dizüstü bilgisayar Miix 630 Las Vegas’da tanıtıldı. 2’si 1 arada olarak gecen Miix 630, isten tablet olarak isterseniz dizüstü bilgisayar olarak kullanılabiliyor.

LENOVO MİİX 630 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

2’si 1 arada olarak tasarlanan Miix 630, Windows 10 S işletim sistemi ile geliyor. Qualcomm Snapdragon 835 işlemcisi, 15.6 mm kalınlığa sahip. 1,33 kg ağırlığı bulunan bilgisayar, Windows Hello yüz tanıma teknolojisinide kullanıyor. Cihazda Wi-Fi yerine 4G LTE teknolojisi kullanılıyor ve 20 saat video oynatma imkanı sunuyor.

Snapdragon İşlemcili İlk Dizüstü Bilgisayar, Lenovo Miix 630 konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Snapdragon İşlemcili İlk Dizüstü Bilgisayar, Lenovo Miix 630 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Aşk Mantık Intikam 6 Bölüm Full Izle Nöbetçi Noterler Isparta Nöbetçi Eczaneler Batman Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz Arçelik Klima Ch 38 Hatası Çözümü sosyal medya faydaları gta 6 sistem gereksinimleri demon slayer izle