yükleniyor...

Snapdragon 821 Kullanacak İlk Telefon Belli Oldu

Resmi olarak tanıtımı gerçekleşen Snapdragon 821 işlemcisi ilk sahibini bulmaya hazırlanıyor. Asus yaptığı resmi açıklama ile ilk kez Snapdragon 821 işlemcisi kullanan Zenfone 3 Deluxe modelini tanıttı.

Qualcomm tarafından resmi olarak lansmanı yapılan işlemcinin bir önceki Snapdragon 821 modeline göre %10 daha performanslı olduğu belirtiliyor. Bugüne kadar bu yeni işlemci ilk olarak hangi telefon tarafından kullanılacak diye merak konusu olurken Asus tarafından gelen açıklamada yeni Zenfone 3 Deluxe modelinde kullanılacağı belirtildi.

snapdragon 821

Snapdragon’un yeni modeli 821’i kullanacak olan telefonun ayrıca 5.7 inçlik Super AMOLED ekranla Full HD çözürnürlük kullanıyor. Zenfone 3 Deluxe 6 GB RAM ile geliyor. Snapdragon 820 kullanan Zenfone 3 Deluxe modelleri önümüzdeki ay içinde bazı ülkelerde satışa sunulacağı bilinirken, yeni işlemciye sahip olacak modellerin ise en erken yıl sonuna doğru satışa çıkacağı belirtiliyor.

Berkay Eke / Technosfer

Snapdragon 821 Kullanacak İlk Telefon Belli Oldu konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Snapdragon 821 Kullanacak İlk Telefon Belli Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Nöbetçi Eczaneler Isparta Nöbetçi Eczaneler Didem Arslan Yılmaz Kürşat Yılmaz sosyal medya faydaları subdomain mi klasör mü adet geciktirici ilaç isimleri Bilgi Doktoru nabızdan hamilelik testi 52 hafta kaç ay 1997 doğumlu kaç yaşında olur