yükleniyor...

Snapchat’te Atılan Mesajlar Silinebilecek

Snapchat uygulaması yakın zamanda sohbet içerisinde gönderilen bir mesajı silme özelliğine kavuşacak. Hem özel hem de grup sohbetlerinde bu özellik aktif olarak kullanılacak.

Popüler sosyal medya platformu Instagram karşısında ayakta durmaya çalışan anlık fotoğraf ve video platformu Snapchat’e geçmişte atılan mesajları silme özelliği geliyor.

Son zamanlarda aktif kullanıcı sayısında düşüş yaşamasına rağmen hayatta kalmaya çalışan sosyal medya platformu Snapchat yeni bir özelliğe kavuşacak. Sahip olacağı yeni özellikle birlikte sohbetlerin içinde attığınız mesajları silme imkanına kavuşacaksınız. Özel ya da grup sohbetlerinde atılan mesajlar için geçerli olacak bu özelliği kullanmak için atılan mesaj üzerine basılı tutup silme seçeneği yer alan kısma basmanız yeterli olacak. Yeni gelen bu özellikle birlikte hem yanlış atılan mesajlar yanlış kişilere gitmeyecek hem de atılan mesajlarda yapılan yazım yanlışlarının önüne geçmiş olacaksınız.

Snapchat’in kullanıcılarına sunmasını beklediğimiz bu yeni özelliğin gelecek haftadan itibaren aktif olarak kullanıma sunulması bekleniyor. Silinebilen mesaj türleri arasında metin mesajları, görseller, videolar, anılar, çıkarmalar ve sesli notlar yer alıyor.

Bu özelliğin aktif olarak kullanılabilmesi için siz herhangi bir mesajı sildiğiniz zaman karşı taraftan da silinmesi için kullanılan Snapchat sürümlerinin iki tarafta da güncel durumda olması gerekiyor. Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var; sohbet içerisinde sildiğiniz mesajlar gizli bir şekilde değil, WhatsApp’ta olduğu gibi mesajın silinmesinin ardından karşı tarafa mesajın silindiğine dair bildirim gönderilerek alıcılar bilgilendiriliyor.

Snapchat’te Atılan Mesajlar Silinebilecek konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Snapchat’te Atılan Mesajlar Silinebilecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle Sportboss Nöbetçi Noterler Zonguldak Nöbetçi Eczaneler Abdül Ne Demek sosyal medya faydaları too many requests ne demek zyxel modem kurulumu Bilgi Doktoru nabızdan hamilelik testi