yükleniyor...

Snapchat Video Boyutları Uzuyor!

Snapchat tarafından yeni getirilen güncelleme sayesinde artık 60 saniyelik uzun videolar yayınlamak mümkün oluyor.

Snapchat tarafından yeni getirilen güncelleme sayesinde artık 60 saniyelik uzun videolar yayınlamak mümkün oluyor.

Facebook tarafından defalarca kez satın alınması söz konusu olmuşken Facebook gibi büyük bir markayı karşısına alan Snapchat kendini geliştirmeye devam ediyor. Kısıtlı kullanım alanı bulunurken kullanıcılarının keyifli dakikalar geçirdiği sosyal medya ortamında yeni gelecek bir güncelleme ile 60 saniyelik snap paylaşımı yapılabilecek.

Aslen 10 saniyelik video çekmeye devam edeceksiniz. Ancak 10 saniyelik snapinizi çekerken kayıt tuşuna basmaya devam edersiniz oluşturulan video 6 tane 10 saniyelik video birleşimi gibi bir video karşınıza çıkarak. Bu yeni güncelleme sayesinde video kaydı yaptığınız sırada bir sonraki videoya geçme aşamasında kaybolan zamanı da tek bir video içerisinde kaydedebileceksiniz.

Uzun süreli snap paylaşma özelliği şu an için sadece iOS işletim sistemi üzerinde kullanılacak ancak en yakın zaman içerisinde Android cihazlarda da kullanıma sunulacak.

Snapchat Video Boyutları Uzuyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Snapchat Video Boyutları Uzuyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla