yükleniyor...

Snapchat Reklam Gösterecek

Dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan sosyal iletişim uygulaması Snapchat reklam göstermeye başlayacak. Bulunduğunuz yeri inceleyip nesneleri çözecek.

13-17 yaş genç kesimi tarafından oldukça fazla kullanılan popüler sosyal iletişim uygulaması Snapchat bilindiği üzere hikayelerin yer aldığı bölümde yalnızca “Discover” adı verilen ön plana çıkarılmak istenen olaylar veya markaların yer aldığı tanıtım filmleri ya da haber benzeri şeyler yayınlanıyordu.

Snapchat bünyesinde alınan yeni patent ile artık reklam yayınlama hakkı olduğu ortaya çıktı. Üstelik diğer mobil uygulamalarda yer alan düz afiş reklamlar şeklinde olmayacak. Patenti alınan yeni teknoloji ile birlikte snap atmak istediğiniz fotoğrafı inceleyecek ve fotoğraf içeriğinde yer alan objeleri tanıyıp bu objelere yönelik reklamlar yayınlayacak.

Snapchat ile alınan yeni patentin temel amacı size snap üzerinde yer alan çeşitli nesnelere ait reklamların gösterilmesi olacak. Özellikle reklamlardan kaçındığı için ve sade bir görüntüsü olduğu için pek çok kişi tarafından tercih edilen uygulama kullanıcılarını soğutmamak için yayınlayacağı reklamları kişileri rahatsız etmeyecek bir şekilde gösterecek.

snapchat reklam

Görseldeki nesneler taranarak kişinin ilgi duyduğu veya sevdiği bir nesneye ait reklamların gösterilmesi anında kişi ile olan etkileşimi daha da arttıracağını düşünen Snapchat böyle bir uygulamaya imza attı. Bu yeni uygulamayı internet üzerinde dolanırken aradığınız bir ürün adına ait başka reklamların ekranda yer alması gibi düşünebilirsiniz.

Berkay Eke / Technosfer

Snapchat Reklam Gösterecek konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Snapchat Reklam Gösterecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

son dakika tokat haberleri - tokatgazetesi Bilgi Doktoru Shameless Izle American Horror Story Izle Adana Nöbetçi Eczaneler Kütahya Nöbetçi Eczaneler İzmir Nöbetçi Noterler İstanbul Nöbetçi Noterler too many requests ne demek mastika rakı fiyatı nick oluşturucu Market Fiyatları