yükleniyor...

Snapchat Kaynaklı Bir Hata Kullanıcıları Çileden Çıkardı!

Popüler sosyal medya uygulaması Snapchat, yaşadığı bir sorundan dolayı genç kullanıcıların tepkisiyle karşı karşıya kaldı.

Sosyal medya dünyasında hayata tutunmaya çalışan uygulamalardan biri olan Snapchat dün gerçekleştirdiği bir hata ile kullanıcılar arasında büyük sorunlar çıkardı. Genç Snapchat kullanıcıları firmayı şikayet yağmuruna tuttular.

Snapchat kullanıcılarından bazıları dün güne başladıkları zaman kendilerini kötü bir durumun beklediğinden habersizdiler. Bilindiği gibi Snapchat uygulaması üzerinden yapılan görüşmelerin sıklığına göre uygulama size karşınızdaki kişiye göre farklı emojilerle yakınlık durumunuzu gösteriyor. Ancak bazı kullanıcı hesaplarında bu emojiler kaybolunca kullanıcılar Snapchat’i şikayet yağmuruna tuttular.

Yazar
Berkay Eke

Teknoloji meraklısı, yazılım hastası, sosyal medya ustası bir üniversite öğrencisi.

Snapchat Kaynaklı Bir Hata Kullanıcıları Çileden Çıkardı! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Snapchat Kaynaklı Bir Hata Kullanıcıları Çileden Çıkardı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla