yükleniyor...

Snapchat Harita Güncellemesi Geliyor!

Snapchat Facebook karşısında ayakta durabilmek adına yeni bir yol arayışına girdi. Eski gücüne kavuşmak için Snap Map özelliğini duyurdu.

Snapchat Facebook karşısında ayakta durabilmek adına yeni bir yol arayışına girdi. Eski gücüne kavuşmak için Snap Map özelliğini duyurdu.

Snapchat, Facebook tarafından kendisine ait olduğu birçok özelliğin kopyalanmasından rahatsız olmuş olacak ki kendini öne çıkarmanın yollarını aramaya başlamış durumda. Geçtiğimiz bir kaç dönemdir Facebook şirketinin Snapchat’i satın alma girişimlerine rağmen kendi bünyesini korumayı başaran Snapchat, platformuna Snap Map özelliğini getirmeye hazırlanıyor.

SNAP MAP NEDİR?

Snap Inc., Facebook bünyesinde bulunan sosyal medya platformları içeriğinde kendi özelliklerinin kopyalanmasından bir hayli canı sıkılmış gibi görünüyor. Bu özelliklerin kopyalanması Snapchat uygulamasını da geri plana attı. Bundan rahatsız olan şirket kendini üst sıralara taşımak adına yeni bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.

https://youtu.be/bvl82FfnUvw

Snap Map adını verdiği bu yeni güncelleme ile harita üzerinden sizinle yer paylaşımı yapan tüm arkadaşlarınızı tek bir harita yardımıyla Actionmoji şeklinde görebileceksiniz. Yeni güncelleme sayesinde arkadaşlarınızın nerede olduğunu kolayca görebileceksiniz. Yayınladığı hikayelerini görebilmek için de arkadaşınızın Actionmoli’sine tıklayarak rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Harita üzerinde yer alıp almamak size kalmış durumda. Dilerseniz arkadaşlarınıza kendi bulunduğunuz konumu görmeleri için izin verebilirsiniz ya da bu özelliği Ghost Mode halinde kullanarak konumunuzu gizleyebilirsiniz.

 

Snapchat Harita Güncellemesi Geliyor! konulu haberimizde Teknoloji Haberleri olarak sizlere Snapchat Harita Güncellemesi Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik.

Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla Tıkla